45646
انتشار تصویر طرح رندر آیفون 11 مکس اپل

روز گذشته رندرهایی از قاب آیفون 11 مکس منتشر شد که به وضوع نشان می دهد که محصول تازه شرکت اپل دارای دوربین سه گانه با طراحی مربعی شکل است. البته شاید شما نیز به یاد داشته باشید که در اوایل ماه ژوئن 2019 نیز قاب های آیفون 11، آیفون 11 مکس و آیفون 11R توسط شرکت Olixar رونمایی شد. دقیقا همین قاب ها بودند که حدس و گمان های مختلف درباره تعداد و طرح قاب دوربین این محصولات را تایید کرد. به این ترتیب باید بگوییم که اپل برای گوشی های هوشمند آیفون 11، آیفون 11 مکس یک دوربین سه گانه با طراحی مربع گونه قاب کناری درنظر گرفته است، اما محصول دیگر این خانواده که برپایه اقتصادی بودن متولد گردیده، به یک دوربین دوگانه مجهز خواهد شد.

آیفون 11 مکس چنین طراحی خواهد داشت

11 2

رندرهای جدید منتشر شده از قاب آیفون های جدید، علاوه بر تایید بخش دوربین اصلی دستگاه ها، اطلاعات دیگری را نیز ارائه دادند. براساس آنچه از این رندرها مشخص می باشد، می توان گفت که پرچمدار جدید اپل همچنان به پورت لاتنینگ مجهز خواهد بود. این درحالی می باشد که تا به امروز گزارش های زیادی درباره جایگزین شدن این پورت با پورت USB-C منتشر شده بود. البته با مجهز شدن تبلت های جدید اپل به این درگاه، گمانه زنی ها در این باره بیشتر شده و افراد زیادی این پیش بینی را می کردند که این اتفاق حداقل در پرچمدار اپل صورت خواهد گرفت. علاوه بر آن در گذشته اطلاعات منتشر شده از iOS 13 به کابل تایپ سی اشاره داشت.

از طرفی تا به امروز شنیده هایی زیادی مطرح گردید که آیفون های جدید به صورت پیش در داخل جعبه با شارژهای 18 وتی به دست خریداران خواهند رسید، باید دید که سرنوشت این خبر نیز همانند پورت USB-C خواهد بود یا خیر. چرا که هم اکنون آیفون ها با یک شارژ 5 واتی عرضه شده و کاربران می توانند به صورت جداگانه شارژ 18 واتی را خریداری و استفاده کنند. ناگفته نماند که این محصولات همچنین از شارژ بی سیم معکوس پشتیبانی می کنند.

منبع