خرید اقساطی گوشی

خرید اقساطی گوشی موبایل در این صفحه برای شما عزیزان فراهم است. سلام من سالار طاعتی از تیم توسعه موبایل هفت در این مطب قصد داریم تا راهنمایی های لازم جهت خرید اقساطی را به صورت سوال و جواب برای شما شرح دهیم، همچنین تا انتهای مسیر همراهتون هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن و بهترین شرایط خرید شما صورت گیرد.

سوال اساسی: شرایط خرید قسطی گوشی چیست؟

ابتدا شرایط اقساطی زیر را مطالعه کنید، و بر اساس شرایط خودتان بهترین پلتفرم را انتخاب نمایید.در مرحله دوم باید از یکی از پلتفرم های خرید اقساطی گوشی که در سایت ثبت نام آن فعال است اقدام به ثبت نام و تکمیل اطلاعات کنید.در مرحله سوم منتظر تماس از سوی همکاران ما باشید.

1- مرحله اول انتخاب پلتفرم سرمایه اقساطی است، با توجه به شرایط خود، اقدام به انتخاب یکی از گزینه های زیر کنید و مراحل ثبت نام را طی کنید.

خرید اقساطی گوشی

36 ماه

طرح طراوت بانک آینده (سفته)

بانک آینده سرمایه گذار این طرح است

ثبت نام  فعال است.

18 ماه

ازکی وام

پلتفرم اقساطی ازکی وام سرمایه گذار این طرح است

ثبت نام به دلیل تکمیل ظرفیت تا دوهفته آینده غیرفعال است.

24 ماه

بای چک

پلتفرم اقساطی بای چک سرمایه گذار این طرح است

ثبت نام به دلیل تکمیل ظرفیت تا دوهفته آینده غیرفعال است.

24 ماه

طرح بالون (بلو بانک)

بانک سامان سرمایه گذار این طرح است

ثبت نام فعال است.

36 ماه

+ دو ماه تنفس = 38 ماه

طرح طراوت بانک آینده (چک)

بانک آینده سرمایه گذار این طرح است

ثبت نام به دلیل تکمیل ظرفیت تا دوهفته آینده غیرفعال است.

18 ماه

لیزینگ گلرنگ

لیزینگ گلرنگ سرمایه گذار این طرح است

ثبت نام به دلیل تکمیل ظرفیت تا هفته آینده غیرفعال است.

خرید اقساطی گوشی در فروشگاه موبایل 7 به این صورت است که ما با همکاری چهار شرکت بای چک ، بلو بانک، بانک آینده و لیزینگ اقدام به راه اندازی قابلیت خرید قسطی گوشی برای  شما عزیزان کرده ایم که در ادامه کامل به مزیت ها و معایب هر کدام می پردازیم.

سامانه بای چک یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات خرید اقساطی می باشد که فرآیند در بای چک به این صورت است که بعد از انتخاب گزینه آبی رنگ از بالای همین صفحه وارد ماشین حساب خرید اقساطی از بای چک می گردید بعد از محاسبه و انتخاب تعداد ماه و… از گزینه های بالای همان صفحه وارد بخشی جهت پر کردن اطلاعات می گردید که بعد از پر کردن اطلاعات حساب شما توسط بای چک بررسی و با پیامک میزان مبلغی که می توانید خرید اقساطی انجام دهید اعلام می گردد.

خیر، کاملا اختیاری است که انتخاب کنید با سفته می دهید یا چک یا حتی کسر از حقوق یعنی می توانید خرید اقساطی گوشی بدون چک انجام دهید.

خیر، نیازی به داشتن ضامن جهت خرید اقساطی ندارید و صرفا اعتبار و معدل حساب شما معیار می باشد.

بله این امکان برای سراسر کشور فراهم می باشد.

راهنمای خرید اقساطی

تیم پشتیبانی موبایل 7 آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

021-62702

بخش پشتیبانی موبایل 7 از ساعت 9 الی17

پشتیبانی موبایل 7
طراوت آینده

طرح طراوت بانک آینده چیست و فرایند آن به چه صورت است؟

طرح طراوت بانک آینده طرحیست اعتباری که امکان خرید اقساطی کالا را برای همه افراد فراهم میکند تا همگان بتوانند در قالب این طرح طراوت نسبت به خرید کالا از مجموعه موبایل7 که با مشارکت بانک آینده فعال شده است اقدام نمایند. درواقع فروشگاه موبایل هفت یکی از فروشگاه های طرف قرارداد با بانک آینده میباشد.

 

مرحله اول ثبت نام در طرح طراوت چگونه است؟

با مراجعه به سایت موبایل7 و صفحه اقساطی مدارک مورد نیاز را آپلود میکنید و اگر در بانک آینده حساب دارید معرفی کرده و اگر فاقد حساب بانک آینده میباشید میتوانید به صورت آنلاین حساب باز کنید پس از اینکه ثبت نام کامل و اعتبار سنجی شدید میتوانید برای خرید کالا اقدام فرمایید.

 

مبلغ اعتبار طرح طراوت به چه صورت است؟

اعتبار حداکثر تا سقف 100میلیون تومان و حداقل 20 میلیون تومان میباشد.

 

بازپرداخت در نظر گرفته شده در طرح طراوت چند ماه است؟

در حال حاضر اقساط تا 36 ماه می باشد.

 

محاسبه بازپرداخت اقساط به چه صورت است؟

 • 24ماه با نرخ 23 درصد سود.
 •  

حالا برای استفاده از طرح طراوت چه شرایطی لازم است؟

نداشتن چک برگشتی و بدهی بانکی

خوش حساب بودن مشتری

ارائه وثائق ذکر شده

 

طرح طراوت بانک آینده و مجموعه موبایل هفت با توجه به میزان اعتبار سنجی مشتریان شرایط ویژه ای در نظر گرفته است که اگر امتیاز اعتبار سنجی آن ها در رده A-B باشد نیاز به ضامن ندارد چه از طریق دسته چک اقدام کرده باشند و یا از طریق سفته و اگر امتیاز مشتریان در رده C-D باشد نیاز به ضامن میباشد.

وثاق مورد نیاز چیست؟

1- چک صیادی 2- سفته(فعلا غیر فعال است) 3-گروه C-D نیاز به ضامن

مدت زمان بهره مندی از اعتبار دریافت شده یک ماه میباشد این اعتبار فقط برای خرید کالا میباشد و برداشت نقدی آن امکان پذیر نمیباشد.

با طرح طراوت تمامی کالاهای موجود در بازار را در برندهای مختلف میتوانید به صورت اقساطی از مجموعه موبایل7 خریداری کنید کالاهای موجود عبارتند از گوشی موبایل، لوازم خانگی، کنسول بازی، تبلت، لپ تاپ، اسپیکر و انواع ساعت های هوشمند و هندزفری.

devices svgrepo com

شما می توانید در این طرح از گوشی موبایل، کنسول بازی، ساعت هوشمند تا لوازم خانگی را قسطی خریداری کنید حتی اگر کالای مورد نظر شما در سایت موجود نباشد.

بالون
BluBank
SamanBank

طرح بلو بانک سامان چیست و فرآیند آن به چه صورت است؟

مجموعه موبایل7 با مشارکت با بانک سامان امکان خرید اقساطی را برای کاربران فراهم کرده است بلو بانک( بانک سامان) طرحیست که به متقاضیان محترم  وام  خرید کالا اعطا میکند.

شرایط کلی ثبت نام اینگونه میباشد:

1- مشخص کردن مبلغ و شرایط بازپرداخت. 2- ثبت نام و ورود اطلاعات. 3- احراز هویت و اعتبار سنجی . 4- ارسال چک. 5- واریز وام.

 

سقف اعتبار این طرح چقدر میباشد؟

میزان اعتبار دریافتی شما براساس معدل حساب تا  50 میلیون تومان میباشد.

 • در ضمن این طرح نیاز   به ضامن ندارد.

 

مرحله ابتدایی ثبت نام به چه صورت است؟

در ابتدا قبل از آپلود مدارک نیاز به حساب بانک سامان میباشد درصورتی که حساب بانک سامان ندارید  میتوانید از طریق بلو بانک به صورت آنلاین حساب باز کنید و نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست.

 

وثائق مورد نیاز چه چیزی میباشد؟

چک صیادی(متعلق به کاربر باشد)

 

مدارک مورد نیاز برای اعتبار سنجی و ثبت نام چیست؟

1- تصویر صفحه اول شناسنامه 2-مشخصات توضیحات شناسنامه 3-تصویر پشت و روی کارت ملی جدید 4- مدارک سکونتی (سند ملکی-اجاره نامه) 5- تصویر چک و یکی از موارد فیش حقوقی/پرینت حساب و گواهی اشتغال

 

ضمانت های مورد نیاز :

یک فقره چک به عنوان ضمانت نیاز میباشد.

شرکت نوین اعتبار هوشمند پردیس (تاپ لند) یک شرکت دانش‌بنیان بوده که از سال 1399 شروع به فعالیت کرده است. به شماره ثبت 510136 است که از سال 1394 شروع به فعالیت کرده که دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره نیز می باشد. فرآیند در تاپ لند به این صورت است که شما با ورود به لینک بالای صفحه به رنگ آبی وارد یک صفحه می شوید که در آن قابلیت انتخاب تعداد ماه اقساط و مبلغ اقساط را دارا هستید پس از انتخاب شرایط بر روی افزودن به سبد خرید کلیک می کنید سپس پس از وارد کردن اطلاعات حساب و اعتبار شما توسط تاپ لند بررسی می گردد پس از انجام این فرآیند تاپ لند به شما یک کارت تخفیف ارائه می دهد با میلغ درخواستی که شما می توانید از این کارت برای خرید محصول با قیمت کارت و یا بخشی از مبلغ یک محصول استفاده کنید. هزینه اعتبار سنجی در تاپ لند مبلغ پانزده هزار تومان است که همان ابتدا باید پرداخت شود.

مجموعه موبایل7  طرح جدیدی به پلتفرم های اقساطی اضافه کرده  با نام طرح نسیبا . نسیبا طرحیست که امکان خرید اقساطی را برای همگان فراهم کرده  با مراجعه به سایت موبایل7 میتوانید در پلتفرم نسیبا و همچنین روش های دیگر اقساطی ثبت نام کرده و کالای مدنظر خود را بصورت اقساطی تهییه فرمایید.

سقف اعتبار طرح نسیبا چقدر میباشد؟

میزان اعتبار این طرح تا حداکثر  50 میلیون تومان میباشد.

باز پرداخت در نظر گرفته شده در طرح نسیبا چند ماه میباشد؟

درحال حاضر بازپرداخت اقساط 12 ماه میباشد.

میزان سود اقساط به چه صورت است؟

میزان سود در نظر گرفته شده  برای 12 ماه  24.9 درصد میباشد اما  شرایط ویژه ای برای مشتریان خوش حساب  از سمت مجموعه موبایل7 و نسیبا درنظر گرفته شده که اگر اقساط را در زمان تعیین شده و به موقع بپردازند و همچنین 5 نفر از دوستانشان را برای ثبت نام در این طرح معرفی کنند سود 24.9 درصد به 18 درصد کاهش پیدا میکند و مابه التفاوت سود به مشتری بازگردانده میشود.

وثائق مورد نیاز برای ثبت نام در طرح نسیبا چیست؟

یک فقره چک صیاد بنفش  معادل 120 درصد جمع اقساط نیاز میباشد.

با توجه به بالا رفتن نجومی قیمت های لوازم خانگی و گوشی موبایل شرایط خرید نقدی برای خیلی از افراد جامعه دشوار شده از این رو مجموعه موبایل7 با مشارکت و همکاری سازمان تأمین اجتماعی و بانک رفاه شرایط خرید اقساطی بازنشستگان تأمین اجتماعی و مستمری بگیران را فراهم کرده است تا بازنشستگان عزیز بتوانند خرید خود را بابهترین و آسان ترین شرایط انجام دهند خرید اقساطی به منظور سهولت در پرداخت شما عزیزان میباشد و برای کسانی که توانایی پرداخت یکجای مبلغ را بدلیل تورم بالا ندارند و یا برای بودجه موردنظر برنامه ریزی های دیگری دارند به همین دلیل میتوانند بصورت اقساطی کالای خود را تهیه کنند.
روش های متعددی برای خرید اقساطی وجود دارد که در صفحه اقساطی موبایل7 تمامی این روش ها اطلاع رسانی شده معمولأ در خرید اقساطی داشتن یکی از این سه شرط الزامی میباشد:
داشتن چک معتبر
داشتن ضامن معتبر
پرداخت درصدی از مبلغ کالا به عنوان پیش پرداخت که باتوجه به شرایط مشتریان گرامی هر یک از این روش ها قابل اجرا میباشد.
اما طرح ویژه ی اقساطی که برای بازنشستگان تأمین اجتماعی فراهم کردیم به شرح زیر میباشد:
• آیا در طرح بازنشستگان تأمین اجتماعی نیاز به ارائه چک میباشد؟
خیر.در این طرح خبری از ارائه چک و یا سفته نیست.
• آیا معرفی ضامن الزامی است؟
خیر در روش بازنشستگان تأمین اجتماعی نیازی به معرفی ضامن ندارید و بدون ضامن نیز میتوانید خرید خود را انجام دهید.
• آیا نیاز به پرداخت درصدی از مبلغ کالا به عنوان پیش پرداخت میباشد؟
باید گفت بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز میتوانند با کمترین پیش پرداخت کالای موردنظر خود را خریداری کنند.
افرادی که قصد خرید اقساطی از طریق این طرح ویژه را دارند ابتدا باید به سایت بانک رفاه مراجعه و ثبت نام کنند و از طریق سامانه بتا اعتباری داده میشود که این اعتبار بر اساس میزان حقوق دریافتی بازنشستگان عزیز مشخص می شود این اعتبار در واقع مقدار وام دریافتی شما برای خرید کالا میباشد پس از این مرحله شما باید مدارک مورد نیاز را در سایت موبایل7 آپلود کنید تا بتوانید کالا موردنظر خود را تهیه کنید.
این طرح به گونه ای ارائه شده که سن و سال و حوصله تمامی متقضیان را در نظر گرفته تا همه افراد بتوانند با آسان ترین روش و کمترین میزان بروکراسی اداری و یا به اصطلاح عامیانه کمترین میزان کاغذ بازی اقدام به ثبت سفارش و در نهایت خرید کالا از مجموعه موبایل هفت کنند.
از مزایای ویژه ی این طرح که موبایل هفت برای شما در نظر گرفته:اقساط بلند مدت با کمترین سود میباشد که سایت دارای محاسبه گر میباشد و میزان سود پرداختی بابت وام خرید کالا را به طور دقیق محاسبه می کند.
اقساط درنظر گرفته شده بصورت:

• اقساط 12 ماه

•حالا چه افرادی میتوانند از طرح بازنشستگان تأمین اجتماعی استفاده کنند؟
به زبان ساده بگوییم دسته اول افرادی هستند که حقوق خود را از تأمین اجتماعی دریافت میکنند حالا با هر میزان حقوق دریافتی.
اعتباری که در سامانه بتا به افراد داده میشود براساس میزان حقوق دریافتی افراد میباشد که حداکثر سقف آن 80 میلیون تومان می باشد.
دسته دوم که میتوانند از این طرح ویژه بهره ببرند مستمری بگیران هستند که خود این افراد به چند دسته تقسیم می شوند:
گروه اول کسانی هستند که همسرشان بازنشسته تأمین اجتماعی هستند اما در قید حیات نیستند و حقوق فرد فوت شده به همسر او می رسد.
گروه دوم افرادی هستند که فرد بازنشسته تأمین اجتماعی در قید حیات نمیباشند ولی فرزند دختر آن فرد ازدواج کرده و متارکه کرده دراین صورت میتوانند از مزایای حقوق فرد بازنشسته فوت شده استفاده کنند.
دسته دیگر شامل افرادی میشود که دارای معلولیت و از کار افتادگی میباشند و توانایی کار کردن و کسب درآمد ندارند این افراد نیز شامل دریافت مستمری می شوند به صورتی که والدین آن ها بازنشسته شده باشند و حقوق آن ها از طرف سازمان تأمین اجتماعی واریز شود.
یکی دیگر از مزایایی که مجموعه موبایل7 برای راحتی خرید شما و افرادی که ساکن تهران نیستند در نظر گرفته ثبت سفارش و خرید به صورت آنلاین است.محصولات و خدماتی که برای بازنشستگان تأمین اجتماعی در مجموعه موبایل7 در نظر گرفته شده بسیار متنوع است و با این شرایط عالی خرید اقساطی برای همه افراد امکان پذیر شده است.
شما امکان خرید اقساطی کالاهای زیر را دارید:
• خریداقساطی گوشی موبایل
• خریداقساطی کنسول بازی
• خرید اقساطی انواع ساعت هوشمند
• خرید اقساطی تبلت و لپ تاپ
• خرید اقساطی لوازم خانگی
تمامی محصولات گفته شده در مجموعه موبایل7 در همه برندهای شناخته شده موجود می باشد و شما عزیزان به راحتی و بدون هیچ محدودیت انتخابی میتوانید خرید اقساطی خود را انجام دهید.

امروزه اکثریت افراد جامعه به دنبال خرید اقساطی هستند تا خرید نقدی چون با شرایط اقتصادی جامعه که هر روزه قدرت خرید مردم کاهش پیدا میکند پس همه به دنبال راهی برای خرید آسان هستند که بتوانند کالای مدنظر خود را خریداری کرده و هزینه آن را در چند مرحله و بصورت طولانی مدت پرداخت کنند این روش را خرید اقساطی میگویند که شما ابتدا کالای خود را تحویل میگیرید و بعد در تعداد قسط های مشخص شده وجه آن را پرداخت می کنید با توجه به شرایط خیلی ها متوجه شدند که خرید اقساطی بسیار با صرفه تر از خرید نقدی و پرداخت یکجای وجه کالا میباشد ممکن است فرد بخواهد وجه موردنظر را برای کار دیگه ای برنامه ریزی کرده کند به همین علت ترجیح میدهند یه مقدار مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بپردازند و مابقی آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند. اما بعضی از افراد گمان میکنند که با خرید اقساطی باید سود زیادی پرداخت کنند و این موضوع باعث ضرر آن ها میشود اما اینطور نیست با بررسی های انجام شده ثابت شده با توجه به افزایش قیمت روز افزون کالاها نه تنها ضرر نمیکنید بلکه با بالا رفتن قیمت کالای شما سود هم میکنید درحالی که خیلی از افراد توان خرید بصورت نقدی را ندارند پس با خرید اقساطی میتوانند به نفع خود کار کنند.حال خرید اقساطی نیز شرایط خاصی دارد در اکثر مواقع برای خرید اقساطی نیاز به چک دارید اما ممکن است که خیلی از افراد دارای دسته چک نباشند:

این روزها خرید گوشی های هوشمند به دلیل بالا رفتن قیمت این نوع گوشی ها بسیار رایج شده است. برخی افراد فقط برای داشتن یک گوشی برند زیر بار اقساط سنگین ماهیانه می روند و برخی دیگر از سر نارچاری و در آمد کم. خرید اقساطی گوشی های هوشمند هم می تواند به صرفه باشد و هم نه. خرید یک گوشی برند با قیمت بسیار بالا با سود 15 الی 30 درصد به هیچ وجه به صرفه نیست اما خرید یک گوشی میان رده با قیمت مناسب و سود معقول به نفع خریدار می باشد.
راههای مختلفی برای خرد اقساطی گوشی های هوشمند وجود دارد. یکی از این راه‌های خرید از طریق باندلینگ است. باندلینگ یعنی قراردادی که اپراتورهای تلفن همراه با برخی تولید کنندگان گوشی های هوشمند می بندند و بسته ای شامل گوشی و سیمکارت به همراه میزان مشخصی از اعتبار(اینترنت، مکالمه و پیامک) را به صورت اقساط در اختیار مشترکین قرار می دهند. باندلینگ معامله ای سه سر سود است یعنی هم مشتری سود می کند، هم اپراتور و هم تولید کننده. در حال حاضر در ایران اپراتورهای ایرانسل و همراه اول فروش اقساطی به صورت باندلینگ دارند. روش دیگر خرید از فروشگاه های گوشی فروشی است. برای این خرید داشتن چک به نام خودتان کافی است و نیازی به ضامن ندارید.
به دلیل بالا رفتن ناگهانی قیمت گوشی های هوشمند خرید اقساطی این نوع گوشی ها در بازار رایج شده و در واقع می توان گفت کمتر کسی توانایی خرید یک گوشی هوشمند خوب و با کیفیت را به صورت نقد دارد. این بازار شرایط جالبی هم دارد. به این صورت که شما به هیچ سند و ضامنی برای ضمانت نیاز ندارید. تنها چیزی که لازم دارید چکی است که مال خودتان باشد. اگر فروشنده شما را بشناسد و از دوستانتان باشد حتی چک هم نیاز ندارید.
یکی دیگر از روش های خرید اقساطی موبایل باندلینگ می باشد. باندلینگ به این معناست که اپراتورهای تلفن همراه با یک یا چند شرکت تولید کننده ی موبایل های هوشمند قرار داد می بندند. در باندلینگ اپراتورها پکیج هایی که در نظر گرفته اند را با شرایط ویژه به مشتریان عرضه می کنند. در واقع بسته هایی شامل گوشی و سیمکارت به مشتری داده می شود و مشتری هزینه ی این بسته را به صورت قسطی پرداخت خواهد کرد. در این روش هر سه طرف سود می کنند یعنی هم اپراتور، هم شرکت تولید کننده و هم مشتری. مشتری موظف به رعایت تعهدات می باشد و پس از گذشت مدت مشخصی گوشی و سیمکارت آنلاک شده و به طور کامل در اختیار مشتری قرار می گیرند. در ادامه وضعیت فروش گوشی های قسطی از سوی اپراتورها را بررسی خواهیم کرد.

باندلینگ همراه اول
اولین اپراتور در ایران که اقدام به فروش گوشی های قسطی کرد همراه اول بود. این اپراتور کار خود را با کمپانی شیائومی شروع کرد و گوش های هوشمند شیائومی را در اقساط یکساله به مشترکین عرضه می کرد. همراه با این گوشی هوشمند سیمکارت هم به مشترک داده می شود که البته این سیمکارت دارای میزان مشخصی اعتبار است. این اعتبار شامل اینترنت، پیامک و مکالمه می باشد.

باندلینگ ایرانسل
دومین اپراتور فروش گوشی های هوشمند به صورت قسطی در ایران ایرانسل می باشد. ایرانسل گوشی های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را به همراه سیمکارت دارای 15 گیگ اینترنت سه ماهه و 96 گیگ اینترنت یکساله عرضه می کند. برای پرداخت اقساط باید چک بدهید و این چک باید به نام خریدار باشد همچنین داشتن فیش حقوقی الزامی است.
دلیل اهمیت خرید اقساطی تلفن های هوشمند
برخی افراد فقط و فقط بخاطر داشتن گوشی برند زیر بار قسط های سنگین می روند. اما فروش اقساطی فقط مختص گوشی های برند و گران قیمت نیست. برخی گوشی های میان رده را نیز می توان به صورت قسطی خرید. البته لازم به ذکر است که خرید قسطی گوشی های میان رده بسیار به صرفه تر از گوشی های برند می باشد. گوشی های ارزان قیمت نیاز به پرداخت پیش قسط ندارند و می توانید از همان ابتدا گوشی را از دم قسط بردارید.

آیا خرید اقساطی تلفن همراه کار عاقلانه‌ای است؟
در این مورد همه چیز بستگی به خودتان دارد. برخی افراد به هیچ وجه تمایل ندارند زیر بار قسط بروند و برخی دیگر حاضرند برای داشتن یک گوشی برند به مدت طولانی قسط بدهند. قیمت گوشی های برند نیز تا حدی بالا رفته که کمتر کسی قادر است این مدل گوشی ها را به صورت نقد خریداری کند. برای همین چاره ای جز خرید قسطی نیست. مشکلی که در این مورد وجود دارد بالا بودن مبلغ اقساط است. اقساط برخی مدل ها بیش از یک میلیون تومان در ماه هستند و فشار زیادی به خریدار وارد می کنند.
اما همانطور که قبلا نیز بیان کردیم تمامی این موارد بستگی به خود خریدار دارد و هیچ فروشنده ای نمی تواند اجباری برای خرید گوشی گران قیمت به خریدار تحمیل کند. اما همه ی افراد هم به دنبال برند نیستند برخی افراد به دلیل درآمد کم مجبور به خرید قسطی گوشی می شوند. فرض کنید گوشی شما از دستتان می افتد و می شکند و تعمیرکاران موبایل هم می گویند که ارزش تعمیر کردن ندارد و یا دزد گوشی شما را می دزدد و شما پس انداز کافی برای خرید یک گوشی جدید را ندارید و درآمد ماهیانه تان نیز بسیار کم است. در این زمان مجبور به خرید گوشی به صورت اقساط هستید. در این شرایط خرید قسطی موبایل بسیار به صرف است.
به هر دلیلی که به دنبال خرید قسطی گوشی می روید به میزان سودی که فروشنده بابت قسط بندی از شما دریافت می کند توجه داشته باشید. شرایط ایده آل پرداخت 30 الی 50 درصد به عنوان پیش پرداخت و 15 درصد سود اقساط گوشی می باشد.
نکته: فروشگاه MO7 در خرید قسطی بهترین شرایط را به مشتریان ارائه می دهد تا با قیمت عالی و سود کم به دستگاه دیجیتالی مورد علاقه خود که شامل خرید تلفن هوشمند سامسونگ، تلفن هوشمند هوآوی و چندی دیگر می شود، دست پیدا کنند.

مجموعه موبایل7 با توجه به درخواست مکرر شما عزیزان شرایط خرید اقساطی با سفته و بدون پیش پرداخت را برای افرادی که فاقد دسته چک میباشند فراهم کرده است تا بتوانید با شرایط آسان کالای موردنظر خود را تهیه کنید.
پس خرید قسطی با سفته قابل توجه خیلی از افراد قرار گرفته چون با محدودترین شرایط و بدون ارائه چک میتوانند محصول خود را خریداری کنند.
حالا میخواهیم پاسخ سوالاتی که درباره خرید قسطی با سفته برای شما پیش می آید را بدهیم.

شما میتوانید محصولاتی مانند گوشی موبایل،لوازم خانگی،کنسول بازی،لپ تاپ،کامپیوتر،هدفون،هندزفری،تبلت و ساعت هوشمند را از مجموعه موبایل هفت به صورت قسطی خریداری کنید در ضمن همه ی کالاهای موجود در بازار با برند های شناخته شده و جدیدترین موبایل ها و کالاهای روز دنیا از نظر تکنولوژی در مجموعه موبایل هفت موجود و قابل خریداری میباشد.

مجموعه موبایل7 با مشارکت بانک رسالت شرایط خرید قسطی با سفته را برای شما فراهم کرده تا با گرفتن وام اقدام به خرید قسطی از مجموعه موبایل7 کنید.در ابتدا کسانی که قصد خرید دارند باید به سایت موبایل7 و صفحه اقساطی مراجعه کرده و به صورت آنلاین در بانک آینده حساب باز کنند و یا اگر حسابی در بانک آینده دارید حساب خود را معرفی کنید سپس بعد از ثبت نام و باز کردن حساب به شما اعتبار و یا اصطلاحأ وام داده میشود تا شما بتوانید کالای خود را ا زمجموعه موبایل 7 تهییه کنید مقدار این مبلغ 20 میلیون تومان میباشد و شما میتوانید تا سقف 20 میلیون تومان خرید فرمائید.

مدت زمان در نظر گرفته شده برای پرداخت اقساط 12 ماه میباشد و این مدت زمان بسیار مناسبی برای پرداخت قسط ها میباشد بدون اینکه فشاری روی فرد باشد تا حداکثر 12 ماه میتوانید قسط های خود را پرداخت کنید.

بله. اما درصد خیلی کم و نا چیزی را باید ابتدا به عنوان پیش پرداخت بپردازید به گونه ای در نظر گرفتیم که برای همه افراد امکان پذیر باشد و توانایی پرداخت را داشته باشند.

محاسبه گر در داخل سایت فعال میباشد و شما فقط باید مبلغ و تعداد ماه را وارد کنید تا محاسبه گر برای شما اقساط ماهیانه و پیش پرداخت را محاسبه نماید.
همه کالاهای گفته شده در مجموعه موبایل هفت در هر برندی که مدنظرتون هست موجود می باشد و شما میتوانید با سفته و کمترین پیش پرداخت کالای خود را خریداری کنید.

مجموعه موبایل ۷ با همکاری بانک گردشگری اقدام به پی ریزی طرح خرید اقساطی کالا به نام کالارسان کرده است در این طرح در مرحله اول افراد زیر دارای اولویت میباشند: بازنشستگان کشوری و لشکری، شاغلین به کار کشوری و لشکری کلیه وزارتخانه ها و اداره جات دولتی، کلیه شاغلین در وزارت آموزش و پرورش و بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش شامل این طرح میشوند و به تدریج کلیه مشاغل از دولتی گرفته تا خصوصی و آزاد نیز به این طرح اضافه می گردند. این طرح از ۱۲ ماه ۲۴ ماه و ۳۶ ماه می باشد، مبلغ وام یکصد میلیون تومان با نرخ بانکی ۲۳ درصد میباشد.

طرح فوق داری پیش پرداخت میباشد. نکته مثبتی که باید در مورد طرح کالارسان گردشگری اعلام کنیم احتیاج به چک و سفته نمیباشد و فقط با نامه کسر از حقوق، مشتری محترم می تواند از مزایای این طرح استفاده کند از جمله کالاهایی که در این طرح قابلیت اقساطی کردن را دارا می باشد خرید اقساطی گوشی، خرید اقساطی کنسول بازی، خرید اقساطی لپ تاپ و خرید اقساطی کلیه کالاهای دیجیتال می باشد. فرآیند این پروسه حداکثر ۵ روز کاری می باشد و مجموعه موبایل ۷ تمام تلاش خود را میکند تا این زمان را نیز به حداقل برساند.

1,137 دیدگاه
 1. سلام من یه گوشی شیائومی پوکو 256 رم8یابالا میخوام بازنشسته هستم گواهی کسر از حقوق هم دارم سفته هم میخواهید میدم چک ندارم درخونم تحویل بدید ممنون میشم اکبند باشه فقط بگید مدارک اماده کنم 12 ملیون بیشتر نشه

 2. سلام.یمقدار کارداره تا ب وب سایت وصل بشی ولی میشه تقاضارا باطلاعشونرسان خوبه وعالی خسته نباشید خدمت همه عوامل.

  1. براساس شرایط قراردادی که بالون با ما انجام داده نوشته شده است

 3. سلام ، طرح سفته ، سایت سمتا که می روم و اعتبار سنجی مجدد انجام دادم ولی برای مراحل بعدی می گه به بانک مراجعه کنید؟! مگر نگفتید ثبت نام و درخواست غیرحضوری هست؟!

   1. با سلام و تشکر از کاری که انجام میدین و به فکر هموطنانی که نمیتونن هم هستید آیا به صورت اقساطی که مطرح کردید میشود تبلت گلکسی tab s8 اواترا که ۱۴ اینچ هست تهیه کرد ؟

  1. با سلام و وقت بخیر،
   کمترین درصد سود اعتبار حداقل ۱۰۰ تومن برای ۱۸/۲۴ ماهه کدوم طرح هستش!؟

   1. لطفا تماس بگیرید همکارانم در بخش پشتیبانی بر اساس شرایط شما راهنماییتون می کنند

 4. سلام.آیا خرید با سفته الکترونیکی احتیاج به ضامن داره.آیا اعتبارسنجی ملاک خرید با سفته است

 5. سلام.من آیا میتونم با سفته خرید اقساطی کنم.تو اعتبار سنجی c هستم با ۵۳۲ امتیاز.آیا خرید با سفته به اعتبارسنجی مربوط میشه یا خیر.میشه راهنماییم کنید

  1. سلام با مراجعه به دفترخانه می توانید تهیه کنید، فقط نکته ای که هست حتما ذکر کنید برای بانک آینده می خواهید

 6. سلام.تو طرح طراوت اون 42 تومن رو پرداخت مرحله دوم و سوم رو انجام دادم فقط اون پنچ تا فرم دانلود کنم بعدش چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید

  1. فرم هارو تکمیل کنید و تماس بگیرید همکاران ما در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند

 7. با سلام
  بنده راننده اسنپ هستم. یعنی در واقع چک ندارم ولی سفته چرا
  ضامن هم دارم که بازنشسته کشوری هستند و از اقوام درجه ۲ می باشند.

  یک گوشی Xiaomi 12T Pro میخواستم که قیمتش بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون هست. من کدوم طرح رو میتونم انتخاب کنم جهت اقساط ؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 8. سلام میخواستم یه گوشی سامسونگ اس ۱۰بگیرم قسطی ولی ضامن وچک فعلان بامانی واقعیت ندارم اگه چیزی مثل یه پروانه کسب سند ماشین میخواهی میزارم راهنمایی کنید ممنونتون میشم

 9. سلام وقت بخیر
  علت اختلاف 5 میلیونی یک مدل گوش داخل سایت شما با یک گوشی دیگه داخل سایت دیگه چی میتونه باشه علت چیه

 10. سلام وقت بخیر
  علت اختلاف 5 میلیونی یک مدل گوش داخل سایت شما با یک گوشی دیگه داخل سایت دیگه چی میتونه باشه

  1. سلام بعضی وقت ها قیمت ها اشتباه میخوره و اختلاف 5 میلیونی پیش میاد و لی در کل چون بانک یک ارگان رسمی هست تمام فاکتورها را با محاسبه 9 درصد مالیات ارزش افزوده محاسبه میکنند

 11. قانون رو ببین خدایا…….مثلا در افکار این طراحها که طرح گذاشتن چی میگذره؟؟؟ اصلا میدونن دهک اول یعنی چی؟ اصلا اطلاعی دارن از وضع اقتصادی اونا؟ این چیزها واقعا در اتاقهای فکر چندین هفته حتی طول میکشه تا طرح دستگیری از قشر ضعیف رو بدن اما چون تو اون حد نیستن بدونن قشر ضعیف یعنی چی!!! به خاطر اون دستگیری میزنن طرح رو ولی دستبرد زدن بهتر و اسم اصلی طرحها هست حرف اینه اگر واضح نیست اونیکه اینو میگه باید رجوع کنه به خودش تا حل کنه علت هم مکررا میگم به وضوح قابل هم دید و هم چرایئه این طرحها قابل حتی حس کردنه که: جایئکه دولتی،خصولتی،خصوصی و هرجای دگر میخواد کمک کنه به قشر ضعیف راحت و ساده با اعتبارسنجی که دستور و گفته خود بانک مرکزی هست ولی قانون کو و اگر هم هست بنداز بیرون کی عمل میکنه البته) ارگانهاوسازمانها و بانکها و………( وگرنه مردم تابع قانونند همیشه،،درهرحال سرنخ حرف خارج نشه از دستمون ادامه حرفم اینه که ساده اعتبار و میسنجه مدارک هویتی رو میگیره و راحت که هست سفته الکترونیک و تمام!!!!! مطمئنا مردم ضعیف هم با این کنش این طراحان واکنشی عالی نشون میدن دستشونو گرفتن اینا هم ب موقع حال میدن و تسویه،،،زمانیکه کار میکشه به چک،ی چک دیگر ضمانت،اعتبارسنجی،) قابل توجه هست برعکسه اعتبار سنجیرو میکنن که پایئن باشه ندن بالا باشه بدن ولی یه کوله پشتی هم وثیقه های دیگر)کارت ملی،شناسنامه تمام برگها،آدرس ب همراه سند منزل یا اجاره نامه جدید،عکس اتاقها لباسهای خونه و بیرون خونه ،جدول زدن ریش و غیره در هفته ووووووووو این جز چشم دوختن به جیب مردم نیست ولاغیر این دستگیری نیست دستبرد هست،اینارو اقساطی مدل هیچ جای دنیا نمیدن با اخلاقیات معنوی جور در نمیاد،بهرحال اینا چیری مکررا میگم سود آوری هنگفت برای خود و بدبختی و کم آوردن در ماههای بعد برای مردم قشر ضعیف هست و بس!!! ضمنا قشر ضعیفو اصلا آدم حساب نکردن البته به خیالشون چون کارمند از دهک ۵ب بالاست،،،)( این بانک آینده هم آخرش بانک فردای گذشته خواهد شد آخرش….والسلام علیکم)( چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،،،،برای این همه نامردم زوال پرست)

  1. با سلام و احترام
   نظر شما کاملا محترم است و شرایط اقساطی ما توسط بانک ها و پلتفرم های سرمایه گذاری قانون گذاری می شود. به امید روزی که بتوانیم به ساده ترین حالت ممکن خرید اقساطی گوشی را برای تمام هموطنان فراهم آوریم

 12. سلام
  در حال حاضر اقساط با سفته هم دارید؟
  و اینکه برای دریافت تسهیلات داشتن کارت پایان خدمت الزامیه؟

  1. سلام با سفته خیر .برای بعضی از طرح ها نیاز هست بعضی از طرح ها نیاز به کارت پایان خدمت نیست

 13. سلام علیکم
  طرح کالا رسان چه زمانی فعال می‌شود؟
  الان نزدیم سه هفته هست نوشته شده “با توجه به پر شدن سقف بانک ثبت نام تا یک هفته آینده مقدور نمی باشد.
  ” اگر نمی‌شود مردم را مضحکه نکنید لطفا؛
  یک متن نوشتید و مردم هر هفته وارد میشن و با این متن روبه رو می‍‌شوند، خدا رو خوش نمیآد.

   1. سلام تو طرح طراوت بانک اینده سفته الکترونیکیشماره شناسنامه ملی ونام گیرنده وشماره تلفن ثابت وتاریخ سررسید چی باید بزنیم آدرس شمارو هم خاسته

 14. سلام خسته نباشین.ببخشین من تاحالا تو بانک آینده حساب بازنکردم.اگه امروز حساب بازکنم میتونم اعتبار خرید اقساطی رو بگیرم؟

 15. سلام وقتتون بخیر
  برای شرایط خرید با تامین اجتماعی با بانک رفاه ظرفیت تکمیل شده؟

   1. سلام پارسا جان لطف میکنی بگی چرا قیمت گچشی خا بالاتر از بازاره؟تو یه گوشی سامسونگ s22 حدود ۱۲تمن بالاتره

    1. من دسته چک دارم و تا به حال چک برگشتی هم نداشتم . ولی توی اعتیار سنجی چون تا به حال وام از بانکها نگرفتم به مشکل برمیخورم . لطفا راهنمایی کنید

     1. سلام و احترام از طرح هایی استفاده کنید که نیاز به اعتبار سنجی ندارد؟ و یا اینکه با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا همکارانم مشکلتان را برطرف کنند

  1. سلام من چک برگشتی ندارم،اما داداشم وام گرفته و وامشو نداده اعتبارم اومده E3.شدنیه که از این طریق لیتاپ بگیرم که بتونم کار کنم با سیستم یا که سر بذارم به بیابون فعلا

 16. سلام،خسته‌نباشید.من‌یه‌سوال‌داشتم‌و‌اونم‌این‌هستش‌که‌ایا‌من‌میتوانم‌بدونه‌پیش‌پرداخت‌وبا‌سفته‌یه‌گوشی‌تو‌قیمتایه‌نهایتاًتا‌۶تا۷‌مبلیون‌خرید‌کنم؟ممنون‌میشم‌پاسخ‌بدین.

  1. سلام دوست عزیز تعجب میکنم چون اینجا همش در حال تلفن پاسخ دادن هستند مگر خارج ار ساعت کاری باشه شماره تلفن هست 62702 021

 17. سلام وقتتون بخیر من اولین باره قصد دارم به صورت قسطی خرید کنم ، هم اکنون سرباز هستم و امروز هم بانک آینده حساب باز کردم ایا در اعتبار سنجی به مشکل میخورم یا مشکلی نداره؟

  سوال دوم اینکه اگه مشکلی نداره من میخواستم گوشی poco f4 gt ، ۲۵۶/۱۲ رو بخرم قیمتش حدود ۲۴ تومن امکانش هست بالایی پول رو پرداخت کنم و ۲۰ تومن رو قسطی پرداخت کنم؟

 18. سلام و خسته نباشید خدمت تیم موبایل 07
  من امروز بانک آینده حساب باز کردم و قصد خرید گوشی داشتم ،سرباز هستم و تا الان قسطی خرید نکردم میخواستم بدونم در اعتبار سنجی به مشکل میخورم یا خیر؟
  اگه مشکلی نیست گوشی موبایل poco f4 Gt با رام و حافظه ۲۵۶/۱۲ میخواستم که حدود ۲۴ تومنه میتونم بالایی پول رو پرداخت کنم و ۲۰ تومن رو به صورت اقساط واریز کنم یا خیر
  لطفا به هردو سوال من پاسخ بدهید

 19. امکان خرید گوشی زد فولد 3 256 کارکرده به صورت اقساطی هست ؟

  چون توی سایت نیست و عنوان کردین امکار خرید هست حتی اگه در سایت موجود نباشه
  چطوری باید خرید ؟

   1. ممنون از پاسختون
    حتما ثبت نام میکنم
    مجدد سوالم رو دقیقتر میپرسم برای اطمینان
    گوشی مد نظر من کارکرده توی دیوار موجوده
    امکانش هست به واسطه ی شما بشه خرید ؟

 20. امکان خرید گوشی زد فولد 3 256 کارکرده به صورت اقساطی هست ؟

  چون توی سایت نیست و عنوان کردین امکار خرید هست حتی اگه در سایت موجود نباشه …
  چطوری باید خرید ؟

  1. سلام بغیر از مبلغ ۴۲۷۰۰ تومن هیچ پولی بعنوان کارمزد و پیش پرداخت و مالیات ارزش افزوده و به هر اسم دیگری گرفته نمیشود

 21. سلام ببخشید بنده از هزار رتبه اعتباریم ۸۶۰ بود بدلیل عقب افتادن یک قسط ۳میلیونی به ۶۳۰تنزل کرده. آیا برای خرید مشکل ساز هست؟ 3 دسته چک صیادی بنفش تا نخورده از 3 بانک تراز اول کشور دارم یعنی صادرات. تجارت کشاورزی .تنها علت عدم پرداخت تک قسط که دیرکرد هم نداره و همیشه دیرکردشو پرداخت میکنم کشمکش بین بنده وبانکه که عمدأ بانک پاسارگاد تخلف کرده و قابل بیان نیست وآخرین قسط هم هست و نه شکایتی میتونن انجام بدن و بنده هم عمدأ تلافی میکنم وگرنه یک هفته ای بانک مرکزی قول دادن رتبه ۸۶۰ رو برگردونن به من.ممنونم

 22. با سلام
  به خدا سرکاری هست
  من دوبار درخواست دادم اما ببخشید هیچکی به هیچ جاش حساب نکرد
  فقط مردم را سرکار گذاشتید

  1. سلام از طریق سایت ثبت نام کنید و تماس بگیرید. پرسنل به طور مداوم در حال پاسخگویی هستند.شما ثبت نام انجام ندادید.

   1. با سلام
    کجای سایت باید ثبت نام کنم ؟؟
    همچین گزینه ای وجود نداره
    لطفا راهنمایی کنید

 23. سلام محاسبه گر اقساط برای سفته ۲۴ چجوریه؟یا ابنکه درصد سودش سالیانه چقدره؟

 24. سلام
  برای تامین اجتماعی باید حتما فرد خریدار خودش بازنشسته باشه یا میتونه از اعتبار بازنشسته دیگه استفاده کنه؟

 25. سلام بنده کارمند شرکت میهنم دوماهه استخدام شدم دسته چک هم ندارم میخواستم بدونم طرح سفته 24 باید ثبت نام کنم؟ بعد عرضم خدمتتون که مدارک ضامن چی لازمه؟ضامن کارمند میخواد؟

 26. من بازنشسته کشوری هستم بانک صادرات حقوق میگیرم میتونم وام بگیرم ممنون خسته نباشید

 27. سلام خسته نباشید ببخشید طرح حکمتتون آغاز شده ؟
  و اینکه برای خرید اقساطی میشه پیش پرداخت رو بیشتر داد و
  باقی مانده را قسط بندی کرد و با سود چند درصد باید پرداخت کرد ؟

 28. سلام خداقوت
  طرح تامین اجتماعی که فعال میشه؟
  نیاز ب پیش پرداخت و ضاامن داره؟؟

 29. با سلام من میخواستم برای گوشی ۲۰ تومن وام کالا مثلا فوری از بانک طرف قراردادتون بگیرم
  آینده
  بنا به دلایلی فعلا نمیتونم درب مغازمو باز کنم از شهری که توش مغازه دارم و آدماش و اینکه بازارش واقعا بده یا حساب دفتریایی که هیچ وقت جمع نشد به دنبال مغازه مناسب در سمنان میگردم فعلا مجبورم بازم بگردم تا اجاره مناسب پیدا کنم و یابا همکاری چیزی کار کنم اگه کسی پیدا بشه و توو این جستوجو ها و رفتو آمدها گوشیمو دزدیدند برای همین مجبورم وام بگیرم اما الان ۱ماها در مرحله اعتبار سنجی مونده.
  میخوام بدونم منیکه پروانه کسب تعمیرات تخصصی گوشی موبایل و تبلت. سخت افزار نرم افزار دارم و تو شهرمون در حرفم کسی هستم که بدبختانه برای اجره ها و پوله پیش های سنگین فعلا باید بگردم تا یک جارو پیدا کنم. باید این همه کارمو عقب بندازن؟ مثلا ۱ تومن تو ماه خیلیه که از این اعتبار سنجی رد نمیشه؟
  واقعا نمیدونم چی بگم.
  یک دلیله دیگه که این تصمیمو گرفتم ان بودکه با گوشیم کار میکردم خودش قصطاشو میداد
  اما متاصفانه انگار همه چیز برام لغو شده تو این کشور که نباید منه مثلا مهندس این باشه زندگیم

  ممنونم از تیمتون بابت اینکه باز کاره تعدادی از مردم ایرانو راه میندازین واقعا خیلی ها داشتن گوشی های پایین رده دست دوم هم براشون خیلی با ارزشه. تا دلتبخواد از این مشتریا داشتمو مجانی کارشونو انجام دادم.
  کاره ارزشمندی میکنید که هوای هموطناتونو دارید
  درود بر شما و تیمتون. موفق و پیروز باشید

 30. سلام
  ببخشید بنده38ساله متاهل دارای دو فرزند هستم.خودم گوشی هانر5x و خانمم گوشی p8lite داریم، میخوایم اینارو بدیم دوتا گوشی جدید شیائومی بگیریم.
  اما متاسفانه ضامن نداریم اما سفته هر مبلغ حتی ده بیست برابر کل مبلغ خریدمون و یا سند خونمون که مسکن مهر دوخوابه در صدرا شهر شیراز هست و فیش حقوقی رو برای ضمانت.داریم .
  می تونیم از سه طریقی قسطی گوشی هامون ازتون بخریم؟
  14سال با آبرو ازدواج کردیم. و بدحساب هم مطلقا نیستیم.
  تو رو خدا کمک کنید بتونیم .

 31. سلام
  بنده در قسمت خرید اقساطی گزینه سفته24 را انتخاب کردم، می خواستم بپرسم حالا باید چکار کنم؟ ضامنم می خواد؟پیش پرداخت 19400 تومان تسهیلات، چقدره؟نمیشه زودتر کار ها را انجام داد، چون نوشیتید 14 روز کاری،که زودتر موبایل را خرید؟

 32. سلام
  من بازنشسته تامین اجتماعی هستم
  لز بانک ملی حقوق می.یرم
  چطور میتونم خرید اقساطی انجام بدم
  اعتبار سنجی شما فقط بانک رفاهه در صورتیکه خیلی باز نشسته ها از بانک ملی حقوق می گیرن
  باتشکر

 33. چرا اینقدر گرون زدین گوشی هارو چخبره؟ راحت راحت ۲ میلیون ۳ میلیون رو اس ۲۲ اولترا کشیدین روش

   1. سلام..چون گوشی شرایطی میدین قیمتا اینقدر بالاست؟ خب سودشو میگیرن.. برای گارانتی معتبر هیچکس گوشی رو دو سه میلیون بالاتر نمیده گوشی که قیمتش ۱۸ تومنه..اینجا ۲۱۵۰۰ زده..مردم احتیاج دارند دیگه سو استفاده نکنین..صدتا استارتاپ لند تک هست که فقط با یه چک اعتبار میدن بعضیا با سفته..ممنون

    1. سلام همه چی برمیگرده به سرمایه گذار این سود داخل جیب ما نمیره ما فقط فروشنده کالا هستیم.با این نرخ تورم 50 درصدی سرمایه گذارها خودداری میکنند از سرمایه گذاری یا مجبور به درصد سود بالا میباشند.

 34. سلام وققتون بخیر
  من بیش از 2 هفته ست مدارکم برای تامین اجتماعی فرستادم از هفته قبل هر روز یا هر دو روز میگید امروز فردا تماس میگیرم ! هنوز هیچ خبری نشده که !
  اگر امکان پذیر نیست خبر بدین تکلیفمون بدونیم اخه

 35. سلام مندو روزه فرم برای خرید اقساطی مستمری بگیران تامین اجتماعی پر کردم می خواستم بدونم چند روز طول میکشه تا تماس بگیرن با من ؟

 36. سلام وقت بخیر ببخشین من از طریق قسمت تامین اجتماعی تو خرید اقساطی ثبت نام کردم و تو بخش سامانه بتا رفاه هم فروشگاه فروغ گلسا رو انتخاب کردم و کلیه مدارک مورد نیازم فرستادم ولی هنوز پیامکی یا تماسی با بنده گرفته نشده میشه مشکل بنده رو حل کنید

 37. سلام
  بنده فرهنگیان هستم میخواستم بدونم با فیش حقوقی گوشی اپل بردارم،ماهیانه قسط اون چقدر میشه
  گوشی اپل۱۳

 38. سلام ببخشید من چک و سفته ندارم چطوری میتونم قسطی خرید کنم ضامن هم ندارم اقساطی میشه خرید؟

  1. دریافت سفته به آسانی از بانکی که در آن حساب دارید امکان پذیر است (حتی فروشندگان روزنامه نیز می فروشند)

 39. سلام وقت بخیر.من قصد خرید با بای چک را دارم و اعتبار سنجی شدم ولی درصدی که روی مبلغی که میخریم و مبلغ قسط نمیدونم چنده.در واقع محاسبه گر ندیدم

  1. سلام ببخشید بابت تاخیر در پاسخگویی ثبت نام بکنبد هیچ هزینه ای نداره تایید شدید زنگ بزنید براتون محاسبه میشه چون واقعا حجم تماس ها بالاست بیشترین وقت رو بابت تاییدی ها میزارن

 40. من حالا باید چیکار کنم گوشی من رو به چه قیمتی میخواید که من بهتون بدم میخوام بدونم که چقدر دیگه بدم که پول poco x3 pro رم ۸ و حافظه ۲۵۶ گیگ کامل بشه

 41. سلام وقت بخیر گزینه خریداقساطی با سفته دقیقا کی فعال می شه الان ۱ هفته می شه که غیر فعال شده

 42. سلام خوب هستین سلامتین شرایت اقساتی سختی داری برای کسانی که چک دارن هست برای کسانی که توانای جسمانی ندارن و هیچ درامدی ندارن و کسی کمک قستی نمیکنه که یه گوشی سالم خریداری کند که فقط ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومن هست بگیرن و فقط پول یارانه دارند میشود از شماره ملی و کد پستی و اسم اصلی و غیره گرفت با شماره کارت ملی راحت میشه شخص پیداکرد وسن اصلی و تاریخ تولد اصلی این ها باعس میشه فحمید که شخص راست گو هست یانه و اگر میشه سود محسول هن کم کنید مثل زیر ۱۰ میلیون ۱% سود . و ۲۰ میلیون ۲% سود بگیرید باز هم سود بالا بده وحرام هست چرا همون قد پول قست بندی کنید تا بدون سود پرداخت کنه و خیالش راحت باشه هیچ گونه استرس پرداختی نداشته باشه

     1. سلام قربان وقتتون بخیر میخواستم بدونم گوشی فقط با پیش پرداخت دارید؟

  1. سلام و وقت بخیر.
   دوست عزیز امکان خرید اقساطی با حکمت کارت برای پی اس ۵ امکان پذیر هست یا خیر؟
   چون سقف رو ۲۰ میلیون زدید ؟
   ممنونم

   1. سلام وقت بخیر گزینه خرید اقساطی با سفته ۱ ماه میشه که غیرفعاله، قصد ندارین فعالش کنین؟

 43. سلام من میخوام یه گوشی شیامی نوت ۱۱پرو بخرم بابام حقوق بگیره از بنیاد شهید و امور ایثارگران
  چک ندارن میتونم بجای چک سفته با فیش حقوقی بدم ؟
  ممنون از تیم پشتیبانی‌

 44. سلام و وقتتون بخیر
  من می خوام از وام 40 میلیونی شما بهره مند بشم و چک هم ندارم امکانش هست با سفته بتونم این مبلغ رو وام بگیرم

 45. سلام من خرید اقساط ۲۴ ماهه با چک صیادی ثبت نام کردم سقف تسهیلاتو زده ۴۰ میلیون من اشتباه زدم ۲۵ میلیون امکانش هس تغییرش بدم واینکه گوشی ایفون ۱۳ مینی ۵۱۲ گیگ تک سیم رنگ سفید یا نقره ای موجود دارین ؟ ممنون میشم جواب بدین

 46. سلام بنده گردش حسابم خوبه یه گوشی 7 تومنی با سفته و 4 ماهه میخام تسویه کنم شرایط چطوری میشه ؟؟؟؟؟

  1. سلام من پدرم بازنشسته هست تامین اجتماعی میتونه ب عنوان ضامن استفاده کرد یا نیاز نیست و اینکه تا سقف چقدر میتونم گوشی بگیرم حقیقتا من راننده تاکسی هستم و ماهی ۱۵۰۰ میتونم برگردونم خواستم ببینم با این تفاسیر میتونم ازتون گوشی بگیرم یا ن ممنون

 47. سلام قربان برای ثبت نام رجوع کردم تلفن ثابت میخواد بعلاوه یک مورد دیگر که یادم نیست که بنده تلفن ثابت ندارم از ثبت نامم جلوگیری صد با شماره ۰۲۱۶۲۷۰۲ تماس بگیرم یا جنابعالی جواب مرحمت میکنین

  1. سلام به جای تلفن ثابت میتونین همون شماره موبایل خودتون رو وارد کنید با شماره 02162702 هم تماس بگیرین راهنماییتون میکنن.

  1. سلام ارز ادب.خسته نباشید 1.صفته رو باید حضوذی بیاریم یا چجوریه داستانش .بعد صبت نام گوشی ارسال میکنید؟؟؟؟

   1. سلام بله بعد از تایید شدن ثبت نامتون گوشی ارسال میشه . واسه اطلاعات بیشتر با شماره 02162702 تماس بگیرین تا کامل راهنماییتون کنن

  1. سلام تعویض گوشی داریم ولی برای همه ی مدل ها نیست . میتونید با شماره 02166171930 تماس بگیرین همکارای بخش تعویض راهنماییت کنن

    1. سلام بله درست هست .تمام توضیحات تو قسمت خرید اقساط گوشی داده شده که میتونید از شرایط مد نظر خودتون استفاده کنید.

  1. بله .با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 48. سلام گوشی ردمی نوت10پرو128با6گیگ رم توسایتتون ندارین معلوم نیست تاچندوقت طول میکشه که موجودبشه؟

  1. سلام فعلا رم 6 این محصول فقط 64 گیگش موجود هست معلوم نیست کی موجود بشه موجودی ها و قیمت ها به روز هستن هم میتونین از داخل سایت مشاهده کنین هم با شماره 62702 تماس بگیرین برای استعلام موجودی

 49. سلام من چک ندارم میتونم با کارت یارانه ومعشیتی بگیرم بقیه شو هر چی که ماند 12ماهه تسویه کنم

  1. سلام باید حسابی رو وارد کنید که گردش مالی نسبتا خوبی داشته باشه .در ضمن هم با چک میتونین اقساط خرید کنین هم با سفته فقط یک حساب نسبتا خوب میخواد

  2. سلام؛خرید با حکمت کارت مثل بای چک و تاپلند نیاز به تایید اعتبار و ثبت نام داره؟ یا حضوری و آنی میشه خرید کرد؟

   1. سلام بله خرید با حکمت کارت نیاز به ثبت نام و تایید اعتبار توسط خوده مجموعه حکمت کارت رو داره

 50. ببخشیدمثلااگرتوکارتمون پول ۲۰۰۰۰۰۰۰تومان گردش کرده باشد.لازم شرایط اقساط گوشی هستم یانه

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  2. سلام من دوتا گوشی میخوام میتونم با سفته خرید کنم شما چه روشی پیشنهاد میدین برا دریافت وام

 51. سلام
  من میخوام یه دونه آیفون 13 پرو بگیرم
  ولی 15 سالمه حقوق دارم ماهیانه دو و نیم میلیون
  آیا میتوانم از بای چک قسطی بگیرم؟

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 52. سلام من نه چک دارم نه سفته و نه در امد دولتی دارم شغلم ازاده مخوام یه گوشی بردارم حدود ۴ میلیون هست قیمتش من نصفشو چطوری بدم و بقیه اش رو چطوری بدم ممنون می شم جواب بدین

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 53. سلام بنده صادق کمال زئی هستم ازسیستان وبلوچستان میخواستم بدونم قیمت گوشی پوکوx3پرو256گیگ درفروش اقساطی شما چقدراست وآیا خرید روباید ازهمین سایت انجام داد
  ممنون

  1. سلام قیمتها همونیه که داخل سایت هست.بله داخل سایت به قسمت خرید اقساط گوشی مراجعه کنید و فرم ثبت نام رو کامل بفرمایید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن.

 54. سلام وقتتون بخیر شما هنوزم خرید قسطی گوشی با حکمت کارت رو دارین؟ چون من هر جا میپرسم میگن نیست… خواهش میکنم جواب بدین

  1. سلام بله داریم با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 55. سلام وقت بخیر, سایت تاپلند از دسترس خارج شده, من کارای مدارک و ارسال مدارکو کردم الان خواستم یرم تو سایت پیگیری کنم نشد

  1. سلام .بله به دلیل برخی مشکلات سایت تاپلند تا 1400/08/02 در دسترس نیست و بعد از این تاریخ میتونین مراجعه کنین و پیگیریتون رو انجام بدید

 56. سلام خسته نباشید.ببخشیدمن یه راننده اسنپ وانت تواصفهانم.میخواستم خدمتتون عرض کنم هم واسه کارم هم واسه تحصیل پسرم احتیاج به یه گوشی دارم.یه گوشی درحدنوت10شیائومی.یه تومنم میتونم پیش بدم ماهی هم تقریبایه تومن میتونم بدم.فقط چک ندارم سفته میتونم بدم.اگرامکانش هست توروخداکمکم کنیدازکاروتحصیل پسرم افتادم.ممنون

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 57. سلام یه گوشی ردمی 9t میخوام نصف پول الان میدم بقیه اقساطی تا سه ماه
  چه مراحلی راباید تی کنم

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 58. سلام. گوشی آ12 شرایطش چجوریه شرایط خریدش؟
  بدون چک و ضامن و پیش پرداخت ؟ قسطش ماهی چقدره؟

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام گوشی p 40 در بازار موجود نیست به علت تحریم گوگل موجود نیست.

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 59. سلام وقت بخیر آقا الان من چک ندارم چطور مشه خرید کنم فید فقط مخصوص چک هستش برام باز نمیکنه

  1. باید صبر کنین تا تایید اعتبار بشین که بتونین خرید کنین.

 60. سلام.من سامسونگ اس20پلاس میخوام ولی تو سایت موجود نیستش.چیکار باید کرد؟؟؟لطفا پاسخ بدید.تشکر

  1. اگر ثبت نام کنید و تایید اعتبار بشید در صورت وجود دیوایس مذکور در بازار این دستگاه براتون موجود خواهد شد.

 61. سلام برای ثبت نام از سون قسطی فیش حقوقی و چک کافیه یا سوابق بیمه و کارکرد حساب هم میخوایید؟

 62. بعد از دریافت وام از هر کدوم از روش های موجود , اعتبار چگونه اختصاص میابه و اگه رنگ گوشی مورد نظر موجود نباشه تا کی قابل استفاده س ؟

  1. برای خرید قسطی گوشی به شما یک کد داده میشه که میتونین با اون کد از سایت خرید کنین اعتبار این کد 20 روز میباشه.

 63. سلام ببخشید بنده در سامانه های بای چک حسابی ندارم ولی چک دستی دارم میشه بیام حضوری خرید کنم؟

 64. سلام من یه سوال داشتم من میخوام یه گوشی ازتون بخرم و اینکه میتونم پیش پرداختش بدم ولی اقساطشو باید از حقوق سربازیم بردارن که جدیدا حقوقمون بالای 1میلیو شده سوال من اینه اگه گردش حساب بگیرم میتونم ازتون خرید کنم؟ برام خیلی مهمه لطفا جواب بدین🙏🙏🙏🙏

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش فروش اقساط گوشی راهنماییتون کنن

 65. سلام اوقاتتون خوش. من گوشی موبایل شیایومی پوکو ام تری یا سامسونگ آ دوازده 128 گیگ میخوام. الان موجود دارید؟ قیمتش چقدره؟ چقدر باید پیش پرداختیم و مقدار و مدت پرداخت اقساط چقدره؟ ممنونم از راهنمایی صبورانه شما

  1. سلام خدمت دوست عزیز
   برای اطلاعات کامل و دقیق می توانید با شماره 02162702 تماس بگیرید

  2. سلام ممنون . قیمت گوشی ها داخل سایت موجوده ولی برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید قسطی گوشی با شماره 02162702 تماس بگیرین.

 66. اگه یه گوشی 6/5 میلیونی بخواهیم چقدر سود میکشید روش و اینکه
  تا چند ماه هست و همه مدل گوشی دارین

  1. هر گوشی که در داخل بازار موجود باشه رو میتونین از ما قسطی دریافت کنین .برای اطلاعات به بخش فروش اقساط گوشی داخل سایت مراجعه کنین یا با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 67. سلام خسته نباشید ببخشید من گوشی شیائومی پوکو ایکس تیری پرو میخوام از دم قسط یا اگر پیش پرداخت هم بخواین میدم فقط چطوری میتونم قسطی بگیرم؟

 68. سلام وقت بخیر ، در چه سایتی گوشی هایه موجود در فروشگاه بای چک رو ببینیم به همراه قیمت روز ، مثلا سامسونگ نوت 8 یا 9

  1. مجموعه بایچک فقط به شما اعتبار اختصاص میدن گوشی نمیفروشن .برای دیدن قیمت گوشی ها به سایت mo7.ir مراجعه کنین.

 69. با سلام . میشه بدون پول پیش و یا با حداقل پول پیش از شما گوشی اقساطی خرید؟آخه اونطور که گفتید یک چهارم باید بعنوان پول پیش پرداخت بشه.میشه لطفا اگه امکانش هست پاسخگو باشید.تشکر

  1. بسته به تعداد ماه های اقساط، می توانید 6 ماه یک جک 4 ماه یک چک 3 ماه یک چک 2 ماه یک چک و هرماه چک پرداخت کنید به انتخاب خودتون

 70. سلام من میخواستم گوشی شیائومی poco m3 128 گیگ بخرم ولی شاغل نیستم مادرم میخواد مستمری بگیر هستش که اون برام میگیره، میشه با کسر از حقوق هم بگیریم یا حتما باید سفته بگیریم؟

  1. باید صفر تا صد فرم رو به نام مادرتون پر کنید و همچنین بای چک در کنار کسر از حقوق سفته هم دریافت میکنه ازتون

  2. سلام متاسفانه فعلا شرایط خرید قسطی گوشی با فیش حقوقی رو نداریم .

 71. سلام وقت بخیر
  میخواستم 30 م تومن وام بگیرم و تا 5 میلیون پیش بدم جمعا 35 م تومن اپل میخواستم بخرم از کدوم شرکت میتونم با این شرایط خرید قسطی انجام بدم ، چک و سفته یا کسر از حقوق هر سه شرایط هم اوکی هستش
  سپاس

  1. سلام از طریق بای چک اقدام کنید فقط اینکه بای چک یک چهارم پیش پرداخت دریافت میکنه ازتون

  2. سلام میتونین تو بای چک ثبت نام خودتون رو انجام بدین.

 72. سلام وقت بخیر آیا شرایط نمایندگی و همکاری هم براتون مقدور هست مثلا ما برای مشتری های خودمون در سایت شما با شرایط شما ومورد تایید شما ثبت نام کنیم
  لطفا جواب رو به ایمیل م بفرستید

  1. سلام بله .لطفابا شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارا راهنماییتون کنن

 73. سلام شب بخیر خواستم بپرسم من پیش پرداخت ندارم
  و از شرایط فقط سفته رو دارم میخوام اقساط 24 ماهه رو بگیرم امکان پذیر هست و اینکه من ساکن اهواز هستم فروش غیر حضوری دارین؟!

  1. متاسفانه بدون پیش پرداخت و با سفته سقف خریدتون مبلغ ده میلیون تومان و سقف بازپرداخت هم 12 ماه هست

 74. سلام
  ببخشید ما بدون چک وضامن میتونیم قسطی خرید کنیم با سفته میشه سفته را خودتون تهیه میکنید
  باتشکر

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام بعد از این که ثبت نام کردید و تایید اعتبار شدید میتونید حضوری هم تشریف بیارید

  1. سلام با شماره 02166171930 تماس بگیرین همکارای بخش فروش راهنماییتون کنن

 75. سلام خسته نباشین.من چک برگشتی نداشتم تا الان .آدم خوش حسابی هستم.سوالم اینه حتما باید رقم گردش سه ماه آخر حساب باید عدد درشتی باشه؟چون من گردش آنچنانی نداشتم تا الان و فقط مبالغ ناچیزی رد و بل شده از حسابم

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام هر دو گوشی هایی که نام بردید بسیار قدیمی هستن و فقط بصورت کارکرده در بازار موجودند

 76. سلام وقت بخیر من دوتا گوشی آیفون میخواستم مجموعا 50 تومان میشود میخواستم خرید با سفته انجام بدهم امکان خرید تا این حد می باشد؟

  1. متاسفانه با سفته فقط تا حد 10 میلیون میتونین خرید کنید.

  1. میتونین یکی از شرایط اقساط را انتخاب کنید و ثبت نام کنید بعد و گوشی مد نظر خودتون رو خرید کنید.

  2. سلام دوست عزیز من شرایطشو ندارم چک بدم ندخودم دارم نه اطرافیانم اما بخایدسفته بیشترهم میدم بعدم واس خواهرم میخام بگیرم دزدیدن گوشیشوچندروزه پیش
   الان اگ امکان خرید دارم البته با بالاترین تایم پرداخت اقساط
   لطف کنید بگید چ کاری بایدانجام بدم ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنید ممنون

   1. سلام آقا حامد متاسفانه شرایط بانک هست دست ما نیست و یک فقره چک را میخواهند

 77. سلام
  من میخواهم یک فروشگاه فروش مبایل قسطی تو شهر ستان بزنم آیا میشه با فروشگاه شما همکاری کرد

 78. سلام وقتتون بخیر من حدودا ۳ ماهه جایی مشغول به کار هستم و فیش و معدل حسابم فکر نمیکنم به اون حدی که مدنظرتونه برسه میخواستم بدونم امکان ارائه خدمات هست با شرایط من ؟
  سفته میتونم بدم اما دسته چک ندارم

  1. سلام
   هیچ موردی نداره میتونید داخل بای چک ثبت نام کنید اگر مورد تایید قرار نگرفت از طریق ضامن خرید کنید

 79. سلام و خسته نباشین
  بنده دوتا گوشی میخواستم.شیاموی ردمی9پرو با شیاموی ردمی 9معمولی.میخواستم برام مشخص کنین ک چقد باید اول بدم و ماهی برا جفتش چقد باید قسط بدم.ممنون میشم راهنماییم کنین
  با تشکر

  1. باسلام و احترام
   وارد پلتفرم بای چک یا ایران قسطی شوید فرم را پر کنید تاییدیه براتون ارسال شه بعد همکارا باهاتون تماس میگیرند

 80. سلام وقت بخیر . محاسبه گر اقساط بای چک رو پیدا نکردم داخل سایتتون . الان قصد خرید poco x3 به قیمت 000’380’6 دارم

  و یک چهارم این مبلغ 000″595″1 تومان میباشد الان قیمت هر قسط به مدت 12 ماه و 24 ماه چه میزان میشود؟

 81. سلام دوتا گوشی میخوام دونه ای 4تا5حدود6میلیون نقد پرداخت میکنم دسته چک ندارم ولی 14ساله مغازه دار هستم ماهی 700تومن میتونم قسط بدم آیا امکان خرید هست

 82. سلام من یک گوشی poco x3می خواستم حافضه۶۴رم۶ولی ناوک نداریم من می خوام در دوقسط همه پولو بدم اگه میشه

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 83. درود وقت بخیر. ببخشید میخواستم بپرسم خرید گوشی باضمانت سفته امکانپذر است ی خیر؟ باتشکر لطفا پاسخ بدین ممنون.

 84. سلام وقت بخیر
  قبلا یه سایت اقساط داشتید به اسم لندو که نه چک میخواست نه سفته و نهد کسرازحقوق اما الان نیست
  دیگه نمیذاریدش؟؟؟؟

  1. با سلام و احترام
   شما وقتی میخواهید خرید اقساطی انجام بدید باید یه مدرکی به عنوان ضمانت بگذارید لندو هم مثل شرکت های دیگر هم چک میخواست هم سفته که ما فعلا با لندو قطع همکاری کردیم

 85. سلام خسته نباشید
  من اهوازم و میخاستم یه 12 mini آیفون بردارم
  درضمن سرباز هستم و با حقوق سربازی میخاستم قسطاشو پرداخت کنم
  شما چه راهی پیشنهاد میکنید

  1. با سلام
   اقساط ما برای تمامی شهر ها است وارد قسمت خرید اقساطی شوید وثبت درخواستتون رو انجام بدید بعد از تایید اعتبار مدل مد نظرتون رو موجود میکنیم

 86. با سلام عذر خواهم شهر سکونتم یکی از شهرستانهایه مشهده نیشابورم آیا امکان خرید وجود داره؟

  1. با سلام
   اقساط ما برای تمامی شهر ها است وارد قسمت خرید اقساطی شوید وثبت درخواستتون رو انجام بدید بعد از تایید اعتبار مدل مد نظرتون رو موجود میکنیم

 87. سلام من تاییده خرید اقساطی رو از بای چک دریافت کردم حالا s20fe میخوام چیکار باید بکنم

  1. سلام با شماره 62702 021 تماس بگیرین همکارای بخش اقساط راهنماییتون کنن

 88. سلام من ۱ میلیون پول دارم مال اصفهان هستم و خیلی احتیاج به یه گوشی دارم لطفا کمک ‌کنید و سفته دارم ۰۹۳۶۱۹۷۲۱۹۸

 89. سلام اگه من یک گوشی شیائومی نوت ۸ بخرم ماهی چقدر باید قسط رو پرداخت کنم اخه بابام یه کار گر ساده هست که میره سر میدون ما هم سه تا بچه هستیم با یک گوشی الان فقط من میتونم درس بخونم دوتای دیگه به خاطر من اصلا نتونستن درس بخونن منم دانشجوی حوزه علمیه هستم وبرادرانم قرار بود یکیشون بره یازدهم بخونه واون یکی ششم اما به خاطر نیود گوشی نتونستن امسال رو درس بخونن ما هم نتونستیم گوشی بخریم اخه این گوشیی که الان دست منه من پنج سال پیش خریدم

  1. با سلام دوست عزیز
   وارد قسمت خرید اقساطی شوید وثبت درخواستتون رو انجام بدید بعد از تایید اعتبار با شما تماس گرفته میشود

 90. سلام ببخشید معدل حساب ۶ ماه من ۴ میلیون هست.میتونم گوشی ۸ میلیونی اقساطی با سفته بخرم ؟

  1. با سلام
   بله میتوانید با سفته هم خریدتون را انجام بدید
   وارد قسمت خرید اقساطی شوید وثبت درخواستتون رو انجام بدید بعد از تایید اعتبار با شما تماس گرفته میشود

 91. سلام من قبلا” از طریق سایت قسطی کلاب از بای چک۲بار خرید کردم و همین ۲ماه پیشم یه خرید کردم الان بازم باید ثبت نام کنم تو این سایت که الان شما معرفی کردین ممنون میشم پاسخ بدین