2525
آیفون XR 2019 با دو گزینه رنگی جدید همراست

امسال هم قرار است مانند شهریورماه سال گذشته با سه آیفون جدید از سوی کمپانی اپل روبه‌رو شویم. همانطور که با تکنیک‌های مختلف کمپانی اپل در زمینه طراحی و تولید گوشی‌های هوشمند آشنا هستید این کمپانی برخلاف سایر کمپانی‌ها که گوشی‌های هوشمند خود را با رنگ‌های متفاوت روانه بازار می‌کنند، اکنون تصمیم گرفته است که آیفون XR را در دو رنگ جدید شامل سبز و اسطوخودوسی روانه بازار کند.

از این‌رو آیفون XR برخلاف آیفون XS و XS مکس که با رنگ‌های خاکستری فضایی، نقره‌ای و طلایی روانه بازار خواهند شد در رنگ‌هایی شامل: مشکی، قرمز، زرد، آبی، سفید و مرجانی عرضه خواهد شد. البته بر اساس آخرین اخبار و اطلاعاتی که در این زمینه منتشر شده است کمپانی اپل رنگ‌های سبز و لاوندر را جایگزین رنگ‌های آبی و کورال می‌کند.

آیفون XR 2019 با دو گزینه رنگی جدید همراست

2525

در حال حاضر اطلاعاتی در این زمینه که چرا کمپانی اپل تصمیم دارد دو رنگ جدید را جایگزین دو رنگ آبی و کورال کند منتشر نشده است اما به احتمال زیاد کمپانی اپل بر اساس میزان فروش تصمیم خود را در این زمینه تغییر داده است.

اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینهٔ طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی و نرم‌افزار کامپیوتر فعالیت می‌کند. این شرکت ابتدا با نام شرکت کامپیوتری اپل (.Apple Computer Inc) در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا، واقع در دره سیلیکون کشور آمریکا تأسیس شد.

این شرکت در دههٔ هفتاد میلادی با معرفی ریزرایانه‌های اپل I، اپل II، اپل III و پس از آن مکینتاش به بازار به آغاز و گسترش نوعی رایانه شخصی کمک فراوانی نمود. اپل معمولاً به تولید سخت‌افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح معروف است. از محصولات سخت‌افزاری این شرکت می‌توان آیپد، آی‌مک، مک بوک و آی پاد و آیفون و اپل واچ و اپل تی وی را نام برد. همچنین این شرکت در زمینهٔ تولید نرم‌افزار هم فعالیت دارد. نرم‌افزارهای آی‌تونز، آی‌لایف، آی ورک و سیستم‌عامل مورد استفاده در رایانه‌های این شرکت مک اواس ده نیز نمونه‌هایی از فعالیت نرم‌افزاری این شرکت هستند.

منبع