هوآوی در حال ساخت اسمارتفون منعطف با سه نمایشگر

huawei mate folding 1

سازمان مالکیت معنوی WIPO اطلاعاتی از پتنت جدید هوآوی منتشر کرده است که نشان می دهد این شرکت به دنبال تولید گوشی هوشمندی با سه صفحه نمایش می باشد که از دو قسمت تا می خورد. براساس این گزارش پتنت جدید هواوی در تابستان سال 2018 به ثبت رسیده است.

تصاویری که در کنار اطلاعات جزئی از این پتنت توسط LetsGoDigital عرضه شده است، به وضوح نشان می دهد که با یک گوشی هوشمند با ابعاد بزرگ روبرو هستیم که از دو نقطه مختلف قابلیت تاشدن دارد. این دستگاه در حالت کاملا باز به یک تبلت تبدیل شده و یک نمایشکر بزرگ را در اختیار شما قرار خواهد داد و در صورت تاشدن نمایشگرها نیز به یک گوشی هوشمند ضخیم تبدیل می شود.

هوآوی در حال ساخت اسمارتفون منعطف با سه نمایشگر

huawei mate folding 3 1200x792

یکی از نقاط قوت در طراحی میت ایکس را می توان امکان استفاده کردن از آن در حالت ایستاده دانست که این موضوع در موقعیت های مختلفی همچون کنفرانس ها دارای کاربرد زیادی است. اما در این گوشی جدید براساس این تصاویر با نکته ای مهم روبرو هستیم، به نظر می رسد که هواوی تصمیم گرفته است که در این محصول از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده کند.

با این وجود این طرح تنها فعلا در حد یک پتنت بوده و به منظور حفظ حقوق مالکیت به ثبت رسیده و تا زمانی که به مرحله اجرا بیاید، ممکن است تغییرات زیادی را به خودش ببیند. البته با بزرگ تر شدن نمایشگر در این نوع گوشی ها، کمی نگرانی ها بیشتر شده و سئوالات زیادی برای کارشناسان به وجود خواهد آمد. باید منتظر ماند و دید که آیا هواوی تصیمی برای تولید این محصول اتخاذ خواهد کرد یا خیر.

منبع

مهتاب جهاندار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *