MATE 30
تصویر رندر شده جدید از میت 30 پرو هوآوی

تا به این لحظه می دانیم هواوی میت 30 پرو دارای یک صفحه نمایش 6.71 اینچی از نوع AMOLED می باشد. اما شنیده های جدید حکایت از آن دارد که این شرکت چینی تصمیم گرفته است که این نمایشگر را به نرخ بازسازی 90 هرتز مجهز کند. در این صورت میت 30 پرو، در کنار وان پلاس 7 پرو گوشی های هوشمندی خواهند بود که چنین رفرش ریتی را ارائه می دهند. اکنون رندرهایی از این دستگاه در اختیار رسانه ها قرار گرفته است که به وضوح نشان می دهد که هواوی نمایشگر محصول تازه خود را به صورت انحنا دار طراحی کرده و در قسمت بالایی آن نیز شاهد حضور روزنه‌ دوربین سلفی روی نمایشگر در سمت چپ بالای دستگاه و همچنین دوربین دوگانه سلفی هستیم.

تصویر رندر شده جدید از میت 30 پرو هوآوی

MATE 30

پنل پشتی هواوی میت 30 پرو نیز میزبان آپشن های جذابی شده است. در این قسمت یک دوربین چهارگانه در قسمت وسط می بینیم که با یک فلش LED همراه شده است. این مجموعه به صورت V شکل طراحی شده و شنیده های به گوش رسیده درباره این دوربین ها نیز خبر از زوم اپتیکال 5 برابری و زوم 50 برابری دیجیتالی می دهند. این رندرهای جدید نشان می دهند که هواوی برای پرچمدار جدیدش رنگ های آبی، قرمز و مشکی را در نظر گرفته است، اما به احتمال زیاد در هنگام عرضه ممکن است که این ترکیب رنگی دچار تغییراتی شود.

اگرچه هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با سخت افزار این محصول در دسترس نیست، اما پیش بینی می شود که میت 30 پرو دارای پردازنده کرین 985 و حسگر زیر صفحه نمایش و همچنین یک باتری با ظرفیت 4200 میلی آمپر ساعتی باشد. البته وجود مودم Balong 5000 5G نیز این امکان را به کاربران خواهد داد که بتوانند به نسل پنجم ارتباطات متصل شوند. گفتنی است که هم اکنون این دستگاه در حال سپری کردن تست های فنی بوده و احتمال در شهریور یا مهر ماه رونمایی خواهد شد.

منبع