23424 1
آپدیت جدیدی برای هدفون بیسیم گلکسی بادز توسط مایکروسافت منتشر شد

کاربران از این پس با استفاده از دستیار صوتی بیکسبی می‌توانند موسیقی و صدا پخش کنند، تماس بگیرند، وضعیت باتری را بررسی نمایند، تنظیمات اکولایزر را تغییر دهند و … چراکه کمپانی مایکروسافت صبح روز گذشته آپدیت جدیدی برای هدفون بی‌سیم خود که گلکسی بادز نام دارد منتشر کرده است که از دستیار صوتی بیکسبی پشتیبانی می‌کند.

البته این‌ها تنها قابلیت‌ها و امکاناتی نیستند که دستیار صوتی بیکسبی که توسط هدفون بی‌سیم گلکسی بادز ساپورت می‌شود قادر به انجام آن‌ها است چراکه کاربران از این پس می‌توانند با لمس طولانی مدت بر روی گوشی صدای محیطی آن‌ها را فعال کنند چراکه کمپانی سامسونگ در آپدیت جدیدی که برای هدفون بی‌سیم خود یعنی گلکسی بادز منتشر کرده است بر روی بهینه‌سازی بخش کنترل‌های لمسی بیشتر کار کرده است.

در حال حاضر این آپدیت برای کاربران انگلیسی و کره‌ای منتشرش شده است و آن‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

آپدیت جدیدی برای هدفون بیسیم گلکسی بادز توسط مایکروسافت منتشر شد

مایکروسافت شرکت کامپیوتری آمریکایی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در شهر ردموند، ایالت واشینگتن قرار دارد. این شرکت بزرگترین ارائه‌کننده نرم‌افزارهای رایانه‌ای در دنیاست، که به انتشار کتاب، تولید محصولات چندرسانه‌ای و ارائه خدمات پست الکترونیکی نیز می‌پردازد. مایکروسافت در سال مالی ۲۰۱۰ بیش از ۶۲ میلیارد دلار درآمد فروش، بیش از ۱۰ میلیارد دلار سود خالص و ۸۹٬۰۰۰ کارمند در کشورهای مختلف دنیا داشته‌است.[۳][۴] فعالیت اصلی آن در زمینهٔ طراحی، توسعه، ساخت، صدور مجوز، پشتیبانی و ارائهٔ خدمات نرم‌افزاری برای ابزارهای رایانه‌ای می‌باشد.

پرفروش‌ترین محصولات مایکروسافت، سیستم‌عامل «ویندوز» و نرم‌افزار «آفیس» است و شعار اصلی شرکت «یک رایانه روی هر میز و در هر خانه، که نرم‌افزارهای مایکروسافت را اجرا کند» می‌باشد.این دو محصول با سهمی حدود ۹۰٪ در سال ۲۰۰۳ برای مایکروسافت آفیس و در سال ۲۰۰۶ برای ویندوز جایگاه مهمی در بازار فروش محصولات کامپیوترهای شخصی و کامپیوترهای رومیزی پیدا کردند.