sony xperia 2 renders
Xperia 2 سونی در تصاویر رندر شده

رسانه ها توانستند كه به تصاوير سه بدي سوني اكسپريا دست بيابند. در اين گوشي هوشمند و پرچمدار دوربين سه گانه تعبيه شده و بدين ترتيب كاربران مي توانند تصاوير باكيفيتي را ثبت كنند. اخيرا گوشي Xperia 1 در معرض فروش قرار گرفت و همزمان با آن طرح هاي سه بعدي گوشي سوني Xperia 2 در فضاي اينترنت منتشر شده و شگفتي همگان را برانگيخته است. كاربران براساس اين طرح هاي سه بعدي مي توانند اين گوشي زيبا و هوشمند را از همه زوايا مشاهده كرده و بعد از عرضه آن، گوشي سوني اكسپريا 2 را خريداري كنند.

اندازه صفحه نمايش اين گوشي هوشمند 1/6 اينچ و با فناوري OLED است. رزولوشن آن 4K و اندازه تصوير 21:9 است و تصوير به صورت طولي پخش مي شود. بنابراين متوجه مي شويد كه اين گوشي به گوشي سوني اكسپريا 1 بسيار شبيه است. اندازه گوشي سوني اكسپريا 2، 158×3/68×3/8 ميلي متر است و مشخص است كه ضخامت چنداني ندارد. در مقايسه با گوشي گلكسي S10E بلندتر بوده و ولي عرض آن كمتر است كه در اندازه صفحه نمايش گوشي مشخص مي شود.

اکسپریا 2 سونی به این صورت است

gsmarena 005 1

بنابراين دوستداران گوشي كه مي خواهند در اين صفحه نمايش ها ، ويديوها يا بازي ها را به صورت طولي مشاهده كنند، از اين اندازه نسبت خوشحال خواهند شد و مي توانند با اين نسبت طول به عرض در صفحه نمايش، ويديوها و بازي هاي خود را مشاهده كرده و يا بازي هاي خود را انجام دهند. پيش بيني شده كه يك تراشه اسنپدراگون 855 براي تامين قدرت اين گوشي به كار رفته باشد. حافظه داخلي آن 128 گيگا بايت و رم آن 6 گيگا بايت است و بنابراين كاربر مي تواند مدارك و تصاوير بسيار زيادي را در گوشي خود ذخيره كند.

دوربين سه گانه اي در پنل پشتي اين گوشي خودنمايي مي كند. دوربين در سمت چپ پنل پشتي جاي گرفته است. حسگر اثر انگشت در بالاي صفحه نمايش كار گذاشته شده و بدين ترتيب مشخص مي شود كه با گوشي هاي هوشمند چندان تفاوتي ندارد.

منبع