23424
Galaxy Xcover 5 سامسونگ در راه است

شرکت سامسونگ برای سال 2019 محصولات مختلفی در نظر گرفته که هر یک مشخصات قابل توجهی داشته و ویژگی های بزرگی در خود جای دادند. در این بین سری Galaxy Xcover که بیشتر به عنوان دیوایس های جان سخت این شرکت به شمار می روند، در بازار اروپا و ایالات متحده به فروش می رسد.

به تازگی آژانس وای فای به گوشی هوشمندی با شماره مدل SM-G398F تاییدیه ای داده که احتمالا Galaxy Xcover 5 است. این در حالی است که Galaxy Xcover 4 با شماره مدل SM-G389F معرفی شده است. البته این دیوایس در وب سایت نیوزیلند سامسونگ آشکار شده و احتمالا بزودی معرفی خواهد شد.

Galaxy Xcover 5 سامسونگ در راه است

سال گذشته Roland Quandt یکی از آشکارسازان صنعت آشکار کرد که Xcover 5 با دوربین عقب سه گانه همراست و از مشخصات کلیدی آن باید به پردازنده اگزینوس 7885، حافظه رم 3 گیگابایتی، استاندارد ضد آب IP68 و برخی دیگر اشاره کرد.

به هر حال باید انتظار داشت در آینده نزدیک این گوشی هوشمند رونمایی شود. سامسونگ ، یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه وزیرمجموعه تشکیل شده‌است. این شرکت‌ها در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند. سامسونگ تولیدکننده ۲۰ درصد تولید ناخالص داخلی.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در قالب یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشته‌است. گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه الکترونیک و در اواسط دهه ۱۹۷۰ به صنایع کشتی‌سازیوارد شد.

منبع