23424 1
Galaxy A70S سامسونگ با مشخصات بزرگ

شرکت سامسونگ در سال جاری نسل جدید طراحی خود را به کار گرفته که موجب شده شاهد رونمایی اسمارتفون هایی باشیم که متفاوت از نسل قبل خود هستند. از جمله آنها باید به سری گلکسی A نسل جدید اشاره کرد.

در هفته های قبل این شرکت از دو سنسور 64 و 48 مگاپیکسلی خود رونمایی کرده که قرار است روی محصولات آینده این کمپانی قرار گیرد. اما آخرین گزارش ها نشان می دهند برند کره ای قصد دارد بزودی Galaxy A70S را با چنین دوربینی عرضه کند.

این گزارش می گویدی سامسونگ در پی معرفی Galaxy A70S با دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی است. اسمارتفونی که اگرچه میان رده بوده اما مشخصات بزرگی در آن تعبیه شده است. ظاهرا سامسونگ در نیمه دوم سال جاری این گوشی هوشمند جدید را معرفی می کند.

Galaxy A70S سامسونگ با مشخصات بزرگ

در بحث طراحی پیش بینی می شود شباهت نزدیکی به سری Galaxy A نسل فعلی داشته باشد. به جز دوربین اطلاعات بیشتری از Galaxy A70S دردسترس نیست و مشخص نشده در مقایسه با Galaxy A70S چه ویزگی های بهتری در آن نهفته است.

سامسونگ، یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه وزیرمجموعه تشکیل شده‌است. این شرکت‌ها در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند. سامسونگ تولیدکننده ۲۰ درصد تولید ناخالص داخلی.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در قالب یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشته‌است. گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه الکترونیک و در اواسط دهه ۱۹۷۰ به صنایع کشتی‌سازیوارد شد.

منبع