gsmarena 002 1
زمان معرفی و عرضه گلکسی نوت 10 سامسونگ فاش شد

زمان معرفی و عرضه گلکسی نوت 10 سامسونگ فاش شد

شرکت سامسونگ هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی می کند. پیشتر تصاویر رندر شده ای از گلکسی نوت 10 و نسخه های مختلف آن منتشر شد. حال به تازگی گزارشی انتشاریافته که به تاریخ عرضه گلکسی نوت 10 اشاره می کند.

در این گزارش آمده است که گلکسی نوت 10 در رویداد 10 آگوست Samsung معرفی می شود. احتمالا در کنار آن نیز محصولات دیگری برای معرفی وجود خواهد داشت. همچنین این گزارش می افزاید که اسمارتفون در 25 آگوست راهی بازار می شود. گلکسی نوت 10 قرار است در چند مدل پرو، استاندارد و اکونومی عرضه شود. نسخه پرو بزرگترین مدل بوده و بهترین مشخصات برای آن در نظر گرفته می شود. نسخه استاندارد یک مدل پرچمدار است اما میانه به شمار می رود.

سامسونگ

در سوی دیگر نسخه اکونومی اقتصادی بوده و ابعاد کوچکی در مقایسه با چند مدل دیگر دارد. جزئیات بیشتری از گلکسی نوت 10 دردسترس نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برند کره ای چه برنامه ای در سر دارد.

سامسونگ می خواهد محصولات خود را با ویژگی های برجسته ای همراه سازد و انتظار داریم مشخصات خوبی داشته باشند. Samsung شرکت خوشه‌ای کره‌ای و چندملیتی است، که مالک چندین شرکت تابعه و زیرمجموعه در صنایع مختلف می‌باشد، که برای نمونه می‌توان بهسامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف و سامسونگ فایر، صنایع سنگین سامسونگو سامسونگ سی اند تی اشاره کرد.

منبع