گوشی سامسونگ گلکسی S20
پرچم دار پر قدرتی به اسم گوشی سامسونگ گلکسی S20

گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا توانست فصل جدیدی از تمامی گوشی‌های هوشمند این روزها باشد چون دارای مزیت ها و کاربرد های فوق العاده بالایی می باشد که هر کسی با دیدن این گوشی و خواندن مزیت‌های متوجه قیمت بالای این سری از گوشی های سامسونگ می شود.
مهمترین و اصلی ترین ویژگی این گوشی های سامسونگ تحول عکاسی بود که در تمامی جهان ایجاد کردند و تمامی افرادی که به عکاسی علاقه مند بودند مجذوب این سری از گوشی های سامسونگ شدند.
به دلیل همین موضوع کاملا میشود ادعا کرد که گوشی های سامسونگ گلکسی S20 اولترا تحول عظیمی در سرتاسر جهان ایجاد کرد.
این گوشی ها جزو جدیدترین گوشی های کمپانی سامسونگ می باشد که در فوریه سال ۲۰۲۰ وارد بازار جهان شدند و توانستند در مدت کمی تحول عظیم و زیادی در بازار جهانی ایجاد کند.
معرفی این گوشی پرچمدار قوی این موضوع را به تمامی کاربران و خریداران گوشی‌های گلکسی القا کرد که کمپانی سامسونگ تمام توان و هوش و ذکاوت خود را بر روی این گوشی ها گذاشته تا بتواند تحول خیلی بزرگی ایجاد کند و طلایه‌دار تمامی گوشی های هوشمند خود در سراسر جهان شود.
یعنی به عبارتی می توانیم بگوییم این سری از گوشی های سامسونگ گلکسی مجموعه ای از تمامی دستاوردها و عملکرد های مفید کمپانی سامسونگ می باشد.
سوالی که شاید شما کاربران عزیز را نیز به خواندن این مقاله ترغیب کند این است که آیا در نهایت و با خواندن این مقاله توجیه خواهید شد که قیمت بالایی این سری از گوشی های سامسونگ منطقی می باشد.
پس اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید و می خواهید قیمت بالا و نجومی این سری از گوشی ها را برای خودتان توجیه کنید بهتر است این مقاله را با دقت بخوانید و تمامی مزیت های فوق العاده گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا را بشناسید.
در رابطه با طراحی و زیبایی فوق العاده بالایی که این گوشی ها دارند بهتر است مطلبی برایتان بیان نکنیم چون با یک بار نگاه کردن و در دست گرفتن این سری از گوشی ها مجذوب طراحی حیرت آمیز آنها خواهید شد که لوکس بودن را به معنای واقعی کلمه نشان خواهد داد.

گوشی سامسونگ گلکسی S20

 

بدون شک شما با در دست گرفتن این گوشی ها مجذوب توانمندی کمپانی سامسونگ برای طراحی شیک و لوکسی که برای این سری از گوشی های پرچمدار خود در نظر گرفته است خواهید شد.
با تولید این سری از گوشی های سامسونگ این کمپانی به تمامی کاربران جهان ثابت کرد که بیشتر از تمامی رقیبان خود تمام مندی و هوش و ذکاوت دارد و می‌تواند گوشی‌های هوشمند بسیار خوبی را روانه بازار کند.
که به دلیل این سرعت پیشرفت بسیاری از کسانی که طرفدار کمپانی سامسونگ نبود نیز علاقه‌مند به این کمپانی شدند.
در این قسمت قصد داریم در رابطه با طراحی و پشت این سری از گوشی های سامسونگ برای تا مطالبی را بیان کنیم تا تمامی این مزیت ها را برای خودتان تجسم و باور کنید.
تمامی دوربین های عکس برداری و فیلم برداری این سری از گوشی های سامسونگ از جمله فلش ال ایدی و دوربین تلفن اتو و دوربین اصلی آن در یک مستطیل مشکی رنگ قرار داده شده است.
تمامی این دوربین ها که درون یک مستطیل مشکی رنگ وجود دارد کمی برجسته تر از خود سطح دستگاه می باشد که این سوال برای بسیاری از کاربران به وجود آمده بود که دلیل این برجستگی چیست و چرا کمپانی سامسونگ این بار مستطیل پشت دوربین خود را برجسته‌تر تولید و طراحی کرده است.
استدلالی که بسیاری از کارشناسان گوشی‌های موبایل بر روی این سوال داشتن این بود که دلیل این کمپانی سامسونگ از برجسته ساختن این مستطیل این بوده که بتوانند به بزرگنمایی و اهمیت حرفه‌ای بودن دوربین های خود را بیشتر نشان دهد و در دید کاربران بزرگتر نشان داده شود.
البته اعتراف لوکس بودن این مستطیل و شیک تر کردن گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا خالی از لطف نیست.
در رابطه با طراحی این سری از گوشی ها در پشت آنها به جز این دوربین و این مستطیل جذابیت دیگری وجود ندارد که برایتان قصد بیان کردن آن را داشته باشیم.
درباره جنس بدنه این سری از گوشی های همراه سامسونگ نیز این موضوع قابل درک و پیش‌بینی شده است که از فلز و شیشه برای بدنه این سری از گوشی ها استفاده کردند چون فلز و شیشه بهترین و گرانترین بدنه گوشی های تلفن همراه میباشد که مقاوم بودن آنها را ثابت می کند و در عوض می توان گفت سنگینی بیشتر و لوکس بودن بیشتری را به گوشی همراه القا خواهد کرد
اما در رابطه با سنگینی آن ها اصلا نگران نباشید چون کمپانی سامسونگ در طراحی این سری از گوشی ها بریدگی هایی را ایجاد کرده است تا کاربران با در دست گرفتن این گوشی ها احساس خوبی را داشته باشند و بتوانند به راحتی این گوشی‌ها را در دست بگیرند.

 

گوشی سامسونگ گلکسی S20

 

 

هرچند که در رابطه با سنگین بودن این سری از گوشی های سامسونگ ما باید حق را به کمپانی سامسونگ بدهیم چون قصد داشته تا بتواند غول‌پیکری این پرچمدار عظیم را به رخ تمامی رقیبان خود بکشاند.
وزن این سری از گوشی های سامسونگ وزن باورنکردنی ۲۲۲ گرم می باشد که کمتر کسی می‌تواند این سری از گوشی ها را با یک دست خود نگه دارد و بتواند تمامی کارهای خود را با گوشی با یک دست انجام دهد که این موضوع ممکن است برای برخی از افراد کمی مشکل ساز باشد و نگهداری و مراقبت از آنها کمی دشوار تر از بقیه تولیدات این کمپانی بوده باشد.
اما اگر شما نیز مانند بسیاری از کاربران مجذوب گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا شدید به راحتی می توانید با استفاده از قاب های از گوشی‌های همراه خودتان مراقبت کنید.
در رابطه با حسگر اثر انگشت نیز این موضوع را هم می‌دانید که مانند بسیاری از گوشی‌های لوکس این روزها در زیر نمایشگر و در قسمت پایین قرار دارد.
البته باید گفت حساسیت فوق العاده بالا و باورنکردنی نسبت به انگشت شما نشان می دهد و با یک اشاره کوچک به سرعت عملکرد خود را نشان می دهد و قفل گوش شما باز می شود.
یکی دیگر از تغییرات جالبی که کمپانی سامسونگ برای گوشی های این سری خودش در نظر گرفته است تغییر تمامی کلید ها و انتقال آنها به سمت راست گوشی همراه می باشد این موضوع به این معنی است که در سمت چپ گوشی هیچ گونه کلیدی وجود ندارد و تمامی کلید ها در سمت راست گوشی موبایل وجود دارد.
یکی دیگر از باورهایی که کمپانی سامسونگ برای این سری از گوشی های گلکسی خودش در نظر گرفته است رنگ‌های ساده می باشد که برای گوشی های همراه خود در نظر گرفته به این معنا که شما انتخاب رنگ و تنوع رنگی برای این سری از گوشی ها ندارید و صرفاً در دو رنگ خاکستری ساده و مشکی تولید و روانه بازار شدند.
البته می‌توان گفت این دو رنگ یکی از شیک ترین و باکلاس ترین رنگ ها می باشد که مشکی براق آن توانسته حجم عظیمی از طرفداران آن را نسبت به خود جذب کند.
البته به این موضوع نیز دقت کنید مخصوصا سنگ مشکی براق آنها به راحتی اثر انگشت و خط و خش را به خود می پذیرد که باز هم به پیشنهاد ما بهتر است از قاب هایی برای مراقبت و تمیز نگه داشتن گوشی های همراه خودتان استفاده کنید اما به نسبت پیشنهادی که کمپانی سامسونگ داشته و تاکیدی که بر روی آن کرده از قابهای برای نمایشگر گوشی های خودتان استفاده نکنید.
یکی دیگر از مواردی که کمپانی سامسونگ ادعای بالایی در رابطه با آن مزیت دارد و بسیاری از افراد را علاقمند به این موضوع کرده این است که این سری از گوشی های همراه به راحتی می تواند تا عمق ۲۰ متری به مدت نیم ساعت باقی بماند و هیچ مشکلی برای این سری از گوشی های موبایل ایجاد نشود.
استفاده از اسپیکرهای استریو مورد دیگری است که این گوشی ها را بسیار جذاب کرده است و استفاده از این اسپیکرها به دلیل حاشیه های باریکه می باشد که دور این سری از گوشی های سامسونگ قرار گرفته است.

 

گوشی سامسونگ گلکسی S20

 

به عبارتی می توانیم بیان کنیم که اسپیکرها و قدرت بالای صدای این سری از گوشی های سامسونگ جز بهترین های بازار می باشد و هیچگونه شکی در رابطه با مزیت های این اسپیکرها وجود ندارد و کیفیت صدا را تا حجم بسیار بالایی به گوش شنونده می رساند.
شاید این خبر برای بسیاری از افراد خبر خوشایندی نباشد و جز معایب هر گوشی برای شان به حساب بیاید اما این امر قابل درک کردن و قابل باور کردن است که بدانند تمامی گوشی های لوکس این روزها عاری از این مزیت هستند و آن هم چیزی نیست جز حذف جک هدفون گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا از این جک بهره‌مند نیستند.
در این قسمت قصد داریم تا برای شما از دوربین این سری گوشی ها مزیت هایی را بیان کنیم چون کاربردهای متفاوت و جالبی نسبت به بقیه گوشی‌های هوشمند در بازار دارند.
این گوشی جزء گوشی های فوق‌العاده برای عکسبرداری و فیلمبرداری می باشد که آن هم از دوربین چهارگانه که پشت این سری از گوشی ها وجود دارد کاملا قابل فهم است که شما می‌توانید عکس‌های فوق حرفه‌ای خوبی حتی در شرایطی که نور کم هست نیز بگیرید.
که باز هم با توجه به ادعای کمپانی سامسونگ دوربین این سری از گوشی های همراه سه برابر بهتر از بقیه گوشی‌های هوشمند تولید شده توسط این کمپانی می باشد.
همچنین این گوشی دارای زوم خودکار می باشد که بدون ذره‌ای بی کیفیت شدن و پایین آمدن کیفیت انجام می‌شود و این موضوعی است که برای بسیاری از عکسبرداران اهمیت فوق العاده بالایی دارد چون بسیاری از گوشی هایی که دارای زوم خودکار هستند بسیار زیاد از کیفیت عکس می‌کاهند.
اگر شما دوربین این سری از گوشی های همراه را باز کنید خواهید دید که دارای قابلیت های فوق العاده بالایی می باشد و گزینه های بسیار زیادی برای هرگونه شرایط و موقعیتی که شما در آن هستید را دارا می باشد که بتوانید در تمامی موقعیت ها عکس های با کیفیت و خوبی را بگیرید.

 

گوشی سامسونگ گلکسی S20

 

 

 

قابلیت بامزه دیگری که در این سری از گوشی های سامسونگ وجود دارد این است که شما با استفاده از یک دکمه می توانید قابلیت عکسبرداری و ایجاد نقاشی ها روی عکسهای خودتان استفاده کنید چون این گزینه ایجاد استیکر های زیادی می‌کند برای این که شما روی صورت خودتان امتحان کنید و عکسهای بامزه را با آن بگیرید.
به عبارتی می توان گفت جدا از تمام مزیت های فوق‌العاده‌ای که گوشی سامسونگ گلکسی S20 الترا دارد اما دوربین آن مزیت جداگانه‌ای از که این گوشی ها را فوق العاده خاص و حرفه ای نشان داده است که شما می توانید عکس ها و فیلم های فوق العاده خوب و با کیفیتی را به عنوان خاطره بگیرید و همیشه داشته باشید بدون نیاز به دوربین عکاسی.
حال نوبت آن است که جواب سوالی که در ابتدای مقاله عصر ما پرسیده شد را بگیرید که آیا تمامی این مزیت ها می تواند قیمت بالای این سری از گوشی های سامسونگ را توجیه کند یا خیر که ما امیدوار هستیم جواب سوال خودتان را با استفاده از این مقاله گرفته باشید.
اما پیشنهادی که سایت ما برای شما کاربران و خریداران عزیز دارد این است که اگر با قیمت این سری از گوشی های سامسونگ مشکل دارید و از نظر تان بالا می باشد ما به شما خرید اینترنتی را پیشنهاد می کنیم تا بتوانید بسیار با صرفه تر و بهتر خرید خودتان را انجام دهید و بدون هیچ دردسری درب منزل خودتان گوشی همراهتان را تحویل بگیرید.
پس اگر موافق این پیشنهاد هستید و قصد خرید گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا را دارید به راحتی وارد سایت شوید و گوشی موبایل خود را انتخاب و پس از آن سفارش خودتان را ثبت کنید که اگر سوالی دارید می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید و جواب تمامی سوالات خودتان را واضح و شفاف بپرسید.
سعی کنید قبل از خرید هر تلفن هوشمندی تمامی تحقیقات لازم برای خرید انرا در نظر بگیرید و سوالات پیش امده اتان از فرد با تجربه ای بپرسید .