گوشی Iphone 8 plus
نکاتی درباره گوشی Iphone 8 plus

گوشی Iphone 8 plus یکی از گوشی های پر کاربرد بین خریداران نسل جدید است که دارای قابلیت های بسیار زیادی میباشد در ادامه ی این متن برایتان توضیح خواهیم داد که استفاده از این گوشی ها چه مزیت هایی دارد و دلیل اینهمه محبوبیت چیست ؟
در ابتدا بهتر است قبل از هر چیزی در رابطه با محتویات درون جعبه برایتان مواردی را بیان کنیم تا بتوانید اطلاعات کاملی در راستای خرید این گوشی ها داشته باشید .
این نکته را بدانید که گوشی های جدید اپل در این سالها از شارزر های بی سیم پشتیبانی میکنند که این موضوع خبر خوبی بود برای بسیاری از افراد .
همچنین این سری از گوشی های ایفون مانند نسل قبل از جک 3.5 میلیمتری پیروی نمیکنند اما داخل این جعبه از اداپتور هایی استفاده شده است که شما میتوانید به راحتی هدفون های قدیمی خود را به انها وصل کنید و مشکل جک هدفون به راحتی برایتان حل شود .
اما یکی از مواردی که وجود دارد و جز معایب محسو میشود این است که با حذف جک 3.5 میلیمتری سبب شده است تا هنگامی شما گوشی خود را به شارز گذاشته اید نمیتوانید همزمان هم اهنگ گوش دهید که این موضوع برای بسیاری از خریداران اهمیت بالایی دارد .
شاید برای بسیاری از افراد در این مرحله این سوال پیش بیاید که جک 3.5 میلیمتری چیست و چه کاربردی دارد که این جک ها به همان هایی گفته میشود که برای usb و hdmi استفاده میکنند و کاربرد دارد هرچند حذف این جک حرف ها و شایعه هایی را به دنبال داشت که برخی از خریداران از این موضوع رضایت کامل نداشتند .
در موارد دیگر باید بیان کنیم که کابل usb هم درون این جعبه ها وجود دارد که بهتر است این موضوع را بدانید اگر مک بوک جدید خریداری کرده اید نمیتوانید این گوشی ها را به مک بوک خود وصل کنید و این موضوع توانست برای بسیاری از کاربران عجیب باشد که چرا شرکت اپل کابل هایی را برای استفاده زا انها به مک بوک طراحی نکرده است .
این موضوع هم شاید برایتان جالب باشد که همچنان تاچ ایدی در این گوشی ها وجود دارد در حالی که داخل ایفون 10 تاچ ایدی حذف شده است و در بعضی از موارد این خبر خوشحال کننده و برای برخی دیگر ناراحت کننده است زیرا استفاده نکردن از تاچ ایدی و نبود ان سبب میشود تا زیبایی ظاهری بیشتر نمایشگر های این گوشی ها داشته باشند .
ابلته این موضوع م قابل بیان است که این گوشی های ایفون نیز مانند گوشی های قبلی دارای طراحی های مشابه هستند و به دلیل زیبایی خوبی که دارند هنوز هم خریداران راضی هستند و برایشان خسته کننده نیست .
میتوان گفت از جمله مهم ترین و اصلی ترین تفاوت های بین این گوشی ها با نسل قبل این است که پشت گوشی فلزی نیست و کمپانی اپل توانسته زیبایی ظاهری را دوچندان کند با این کار و استفاده کردن از پوشش های شیشه ای که جا دارد کمی از مزیت های این پوشش ها برایتان بیان کنیم تا بتوانید تفاوت میان پوشش شیشه ای و فلزی را به وضوح درک کنید .
از جمله مهم ترین مزیت های پوشش های شیشه ای شفافیت و براق بودن انها است که نظر هر کاربری را جلب خودش میکند و همچنین به دلیل ضخامت بیشتری که دارند ضد ضربه تر هستند که جدا از زیبایی از اصلی ترین دلایل کمپانی اپل برای استفاده از این پوشش است .
اما میتوان گفت عیبی که این پوشش های شیشه ای دارند این است که رد انگشت شما روی انها به راحتی میماند که همین موضوع سبب شده است تا افراد از قاب ها برایشان در اولویت باشد .
همچنین مورد دیگری که وجود دارد این است که این پوشش شیشه ای این امکان را به گوشی های اپل میدهد که از شارزر های بی سیم نیز استفاده شود و استفاده کردن از انها نیازمند پوشش های شیشه ای است و همچنین اگر به گوشی Iphone 8 plus دقت کنید خواهید دید که لوگوی اپل دیگر در این نسل از گوشی های ایفون برجسته نیستند و این موضوع توانسته به زیبایی کمک کند.

گوشی Iphone 8 plus
گوشی Iphone 8 plus

در این قسمت بهتر است به دوربین این گوشی ها بپردازیم که همانند نسل قبل از دو دوربین تشکیل شده است که مانند گوشی های قبلی میتوانید بزرگ نمایی دو برابر و همچنین امکان گرفتن عکس های پرتره را داشته باشید که میتواند خبر خیلی خوبی برای کسانی که به عکس گرفتن علاقه دارند باشد چون شما میتوانید با استفاده از این گوشی ها از عکس گرفتن لذت ببرید و حال خوبی در رابطه با انها داشته باشید .
اگر بخواهیم به کیفیت صدای این نسل از گوشی های ایفون بپردازیم باید بیان کنیم همچنان از اسپیکر های دو گانه استفاده میشود که سبب بالا بردن کیفیت صدا و از همه مهم تر سبب میشود تا اهنگ ها را با صدای خیلی خوبی گوش دهید میشود .
شاید شما هم جر افرادی باشید که فکر کنید تنها تفاوت بین این گوشی ها با نسل قبل همان پوشش شیشه ای است اما بهتر است بیان کنیم که گوشی های ایفون 8 پلاس دارای پردازنده های قوی تری هستند و شما هنگام استفاده از این گوشی ها امکان ندارد که قفل کند و یا استفاده از انها برایتان سخت باشد .
این پردازنده جدا از سریع بودن سبب میشود تا شما بتوانید به راحتی فیلم های خود را ویرایش کنید و از طرفی با خیال راحت از بازی هایی با گرافیک های سنگین استفاده کنید بدون اینکه قفل شود .
مورد دیگری که وجود دارد افزایش وزن این گوشی ها است که از 188 گرم به 202 گرم تبدیل شده است و در مواردی ممکن است دست گرفتن انها برایتان سنگین باشد که این موضوع را به طور واضح میتوانید پس از دست گرفتن انها حس کنید و موضوعی محسوس است که نمیتوان انکار کرد بر خلاف ابعاد که تغییر خاصی نداشته است .
با تمام تفاوت ها همچنان هنگام استفاده از این گوشی ها حس بسیار خوبی خواهید داشت و این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید گوشی هایی داشته باشید که تمامی قابلیت های موجود را داشته باشند .
اما سوالی که ممکن است طرفدارا اپل داشته باشند این است که چرا اپل از طراحی های جدید برای گوشی های خود استفاده نمیکند و کسانی هم هستند که باور دارند قیمت این گوشی ها نسبت به کارایی گوشی های دیگری که در بازار است نمیارزد هرچند هنوز هم میتوان گفت طرفداران محصولات کمپانی اپل با تمام وجود این گوشی ها را میپرستند و برای خرید انها لحظه شماری میکنند.
این نکته هم خالی از لطف نیست که اپل از نظر طراحی های ساخت و استحکام جز بهترین ها است و این موضوع تواسنته به محبوب شدن انها کمک بسیار زیادی کند.
مزیت ها و قابلیت هایی که این مدل از گوشی های اپل دارند سبب شده است تا محبوبیت بالایی داشته باشند و تجارت بزرگی ایجاد کنند .
در اخر بهتر است به رنگ بندی گوشی Iphone 8 plus بپردازیم چون امسال رنگی جدید به انها اضافه شده است که ان رنگ قرمز است و این موضوع توانست نظر بسیاری از افراد را به خودش جلب کند و انصافا هم رنگ قرمز انها جذابیت فوق العاده زیادی دارد .
اما موضوع جذابی که وجود دارد این است که هدف شرکت اپل از فروش این گوشی ها با این رنگ یا به عبارتی گوشی های red کمک به خیریه است و همچنین بیماران خطرناک مانند ایدز که این حرکت کمپانی اپل جهانی شد و محبوبیت بالایی بین طرفدارانش ایجاد کرد .
این کار بشر دوستانه ی کمپانی اپل را معروف تر کرد و روز به روز به طرفدارانش اضافه شد .
نکاتی هم بهتر است در رابطه با قدرت باتری این گوشی ها بیان کنیم که بدانید یکی دیگر از مزیت های گوشی های اپل 8 پلاس قدرت باتری ای است که این گوشی ها دارند و جز دلایل محبوبیت انها محسوب میشود .
میدانیم که باتری گوشی اولین و مهم ترین موضوعی است که خریداران به ان دقت زیادی دارند و میتوان گفت توجه اشان را جلب میکند .
به طور تقریبی میتوان بیان کرد که شما میتوانید در طول یک ساعت و نیم باتری انها را پر کنید که این تایم برای پر شدن باتری ها ایده ال است اما متاسفانه ظرفیت باتری انها از گوشی سون پلاس کمتر است که این موضوع هم جز مواردی بوده که برای بسیاری از خریداران تعجب برانگیز بوده است و نکته ی مهمی که وجود دارد و تمامی کاربران بهتر است انها را بدانند این است که پر شدن باتری این گوشی ها تا حد زیادی به ادابپتور و کابل انها بستگی دارد و میتوان گفت نقش اساسی ای دارند .
منبع : gsmarena