23424 2
درز تصویری از نوا 5 هواوی

نوا یکی از سری های محبوب از گوشی های هوشمند شرکت هواوی می باشد که دارای طرفداران زیادی بوده و جزو محصولات میان رده محسوب می شود. گزارش های منتشر شده از این شرکت حکایت از آن دارد که به زودی هواوی نسل جدید نوا را با نام هواوی نوا 5 رونمایی خواهد کرد. اگرچه تا به امروز شنیده ها خبر از آن می دادند که خانواده 5 با اعضای نوا 5، 5i و 5 پرو به کاربران عرضه خواهد شد، ولی به نظر می رسد که این خانواده عضو چهارمی را نیز داشته که به زودی اطلاعاتی از آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

درز تصویری از نوا 5 هواوی

23424 2

 

در ادامه این موضوع روز گذشته تصاویری از نسخه 5i از این سری توسط فروشکاه اینترنتی  JD.com در اختیار رسانه ها قرار گرفته که نشان می دهد هواوی برخلاف مدل های دیگر خود که دارای حفره دورن نمایشگر می باشند، در این گوشی هوشمند اقدام به استفاده کردن از بریدگی صفحه نمایش کرده است. همچنین با نگاه کردن به پنل پشتی دستگاه متوجه حضور یک دوربین دوگانه با چینش عمودی می شویم که البته هنوز اطلاعاتی در مورد سنسور دوم منتشر نشده است. با این حال پیش بینی می شود که نوا 5i در این قسمت دارای سنسور اولترا واید و یا تله فوتو باشد. برطبق انتظار این دوربین دوگانه به یک فلش LED برای جبران نور در مکان های کم نور تجهیز شده است.

در پنل پشتی همچنین سنسور تشخیص اثر انگشت دیده می شود که یکی از راه های تامین امنیت دستگاه به شمار می آید. افزون بر این تا امروز مشخص شده است که این گوشی هوشمند در رنگ های مشکی و سبز در دسترس خواهد بود که البته ممکن است باتوجه به اهداف هواوی شاهد تنوع رنگی بیشتری نیز باشیم. با این حال این وب سایت تنها به قرار دادن تصاویر اکتفا کرده و هنوز اطلاعاتی درباره قیمت، تاریخ عرضه و مشخصات فنی محصول در صفحه درج نکرده است.

منبع