ایفون 11 پرو
اطلاعات شگفت انگیز و فوق العاده ایفون 11 پرو

ایفون 11 پرو بالاخره پس از انتظار های فراوان رونمایی شد و به بازار عرضه شد که ما در ادامه ی متن قصد داریم تا برای شما تمامی اطلاعات و مزیت های این مدل از گوشی های ایفون را بیان کنیم .
یکی از مواردی که وجود دارد قیمت بالای این مدل از گوشی های ایفون است که در پایان این متن خوهید فهمید ایا این قیمت ارزش دارد یا خیر .
نمایشگر های این گوشی ها مانند نسل قبلی 5.8 اینچ است و تغییری نکرده و با اسم های ایفون پرو و ایفون پرو مکس رونمایی شده اند که نمایشگر های ایفون پرو مکس 6.8 اینچ است .
نحوه ی ساخت و طراجی این مدل از گوشی های ایفون از شیشه است چون شیشه از نظر ظاهری بسیار شیک و جذاب است که به دل همه کاربران میشیند .
مهم ترین و اصلی ترین فرقی که این مدل از گوشی های ایفون دارند و ممکن است بسیاری از اطرافیانتان شنیده باشید شکل ظاهری پشت انها است یعنی به عبارتی همان دوربین های پشتی .
دوربین های سه گانه ای که با چیده شدنی جالب و جذاب در یک مربع تعبیه شده اند و پشت این گوشی ها را بسیار متفاوت و جذاب کرده است .
همانطور که ممکن است بدانید یکی از مواردی که سبب شده است این گوشی ها خاص باشند و جذاب همین دوربین انها است و همچنین کیفیت دوربین گوشی های سری جدید اپل که نمیتوان ایرادی در رابطه با عکس برداری و فیلم برداری انها گرفت چون شرکت اپل در رابطه با دوربین انها ایده های جدید و خوبی داشته است و میتوان گفت وقت زیادی صرف دوربین این گوشی ها کرده است .
یکی از مزیت هایی که شرکت اپل به این گوشی ها اضافه کرده است عکس برداری در شب است که به صورت اتوماتیک دوربین بسنجد که ایا با این نور عکس خوبی گرفته میشود یا خیر .
شاید حالت شب را در بسیاری از گوشی های موجود در بازار دیده باشید اما این مدل های قبلی از گوشی های ایفون این قابلیت را نداشتند .
شما با این گوشی ها عاشق عکس گرفتن و فیلم گرفتن خواهید شد چون برایتان مانند یک دوربین عکاسی عمل خواهد کرد که بتوانید هنگام عکس برداری و استفاده از دوربین این گوشی ها لذت ببرید .
که تنها همین موضوع سبب میشود تا شما خیالتان از هزینه ی بالای این سری از گوشی های اپل راحت باشد چون در واقع یک دوربین پر قدرت نیز خریداری کرده اید و میتوانید عکس ها و فیلم هایی فوق حرفه ای برای خود بگیرید .

ایفون 11 پرو
ایفون 11 پرو

دومین نکته ای که وجود دارد باتری این گوشی ها است که البته با توجه به سری های قبل شرکت اپل در راستای قدرت و کیفیت انها نظری نداشته است و موضوعی را رونمایی نکرده اما باید بدانید که کیفیت و قدرت انها را افزایش داده است و باتری شما با مدت زمان بسیار کمتری از سری قبلی پر میشود و میتوانید به مدت دو روز از انها استفاده کنید .
به دلیل همین موضوع نگران باتری و شارز دهی انها نباشید چون گوشی هایی بسیار با کیفیت در این زمینه خریداری خواهید کرد .
موضوع بعدی ای که وجود دارد رنگ بندی ایفون 11 پرو که در رنگ هایی مانند سبز و خاکستری و نقره ای و طلایی به بازار ایران عرضه میشود که میتوان گفت رنگ طلایی انها با بقیه رنگ های طلایی ای که نسل قبلی گوشی های ایفون داشتند فرق میکند و به همین دلیل طرفداران زیادی در راستای خرید رنگ طلایی انها وجود دارد چون ظرافت خاصی برای انها به کار گرفته شده است و رنگ جدید وارد بازار کرده است .
قیمت این مدل از گوشی ها در رنگ های مختلف انها تفاوتی ندارد و نگران این موضوع نباشید .
اگر بخواهیم قیمت مشخص این مدل از گوشی های شرکت اپل را بیان کنیم باید به قیمت 1350 دلار امریکا اشاره کنیم که جز گوشی های بسیار گران قیمت محسوب میشود چون زمانی که وارد ایران میشود هزینه های دیگری نیز به انها اضافه میشود و همین موضوع سبب میشود تا قیمت انها بالاتر رود .
اما شما همچنان میتوانید از طریق سایت های اینترنتی خرید خود را انجام دهید تا در حد کمی قیمت این مدل از گوشی ها برایتان کاهش یابد و بتوانید کمی با صرفه تر سری گوشی های ایفون را خریداری کنید و لذت ببرید .
در رابطه با جک 3.5 میلیمتری هم که صد در صد میدانید حذف شده است چون در سری های قبل این گوشی ها حذف شد و اپل تصمیم بر این موضوع دارد که جک 3.5 میلیمتری حذف همیشگی داشته باشد .
همچنین اگر بخواهیم به جزییات این گوشی ها اشاره کنیم باید بیان کنیم که رادیو نیز ندارد و بهتر است بدانید .
گزینه ی بعدی ای که وجود دارد این است که ایفون 11 پرو تجربه ای بسیار لذت بخش برای بازی کردن و دیدن فیلم ها دارند که میتوانید با پردازنده ی فوق العاده قوی ای از انها استفاده کنید و لذت بازی کردن را ببینید .
در رابطه با اسپیکر انها نیز بهتر است موضوعی را بیان نکنیم چون همه ی افرادی که کمی با ایفون اشنایی داشته باشند میدانند که شرکت اپل دقت و زمان زیادی در راستای صدای گوشی های خود میگذارد و همین موضوع سبب میشود تا این مدل از گوشی های ایفون دارای صدا های فوق العاده با کیفیتی باشند .
از طرفی هم این مذل از گوشی های ایفون دارای کیفیت صدای بیشتری نسبت به نسل قبلی هستند که لذت اهنگ گوش داذن با این گوشی ها خیلی بیشتر است و میتوان انها را معروف به گوشی های نسل حوان دانست .
چون معمولا گوشی های ایفون تمامی مواردی که جوانان و نوجوانان برایشان اهمیت دارد را دارا هستند از جمله کیفیت صدای بسیار بالا و اسپیکر های قوی و همچنین کیفیت دوربین عکس برداری خوب و زیاد که سبب شود مانند یک دوربین عکاسی کاربرد داشته باشند و از طرفی هم کیفیت پردازنده بالایی برای بازی کردن و دیدن فیلم ها داشته باشند که بهتر است برای یک بار هم که شده از انها استفاده کنید .
همچنین بهتر است بدانید که این مدل از گوشی ها نیز از شارزر های بی سیم برخوردار هستند که خبر خوبی برای بسیاری از افراد است .

منبع : GSMARENA